Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy akinek korán van...

Igaz, hogy akinek korán van nagy pocakja, annál nagyobb az esély a korai spontán vetélésre?

Figyelt kérdés
Ezt egy könyvben olvastam.Ott azt írták, hogy az első három hónapban nem is látszik.Én most 8 hetes és 2 napos vagyok, de mindenki többnek néz.3,2 kg-t híztam, pedig nem eszek többet mint eddig.Vagy lehet attól, hogy össze-vissza van a ciklusom és nem tudták emiatt megállapítani a pontos korát.Legalábis a védőnő azt mondta, hogy a kiírt ápr. 29.-e helyett szülhetek két héttel korábban is emiatt.Akkor viszont most 10 hetes körül lehetek.Előre is köszi a sok választ:)
2007. szept. 27. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmi köze nincs hozzá hogy kinek mekkora a hasa! Én 14 hetes vagyok de nekem is már szépen látszodik a pocim és látszodott is!

Na meg persze ez attól is függ hogy hány kg vagy! mert ha több mint kellene akkor azért is látszodhat jobban a pocid:)

Ne izgulj nincs semmi baj! Minden jót: Egy 14 hetes kismama:)

2007. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy hónaposan úgy néztem ki, mint egy 3. Most 20 hetes vagyok, de kb 6 hónaposnak látszom. 158/55 kilóval indultam. Üdv, vigyáz magadr
2007. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szia!Ne aggódj,én 23hetes vagyok és már sokan azt hiszik,hogy a végét járom!Egyébként 12hetesen derült ki,hogy 2 babám lesz!Nem véletlenül van volt nagy pocim!
2007. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!