Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok, es...

Kius kérdése:

33 hetes kismama vagyok, es mar regota vacilalok fiu neveken, segitenetek? Dorian?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha kisfiam lett volna az Ákos nevet kapja :) Nekünk ez tetszett nagyon. Mivel kislány Boglárka lesz :)


A Dorian névről viszont még sose hallottam. Így elsőre furcsa de ha többször hallanám biztos megszokná a fülem. Mondjuk én nem vagyok híve az ilyen különleges neveknek és az egyszerűbbeket szeretem. Amit ha a gyerek használ oviban, suliban nem kérdeznek vissza h mi is a neve??? :D De persze ez az én véleményem ha nektek tetszik adjátok neki ne mással foglalkozzatok. A Ti gyereketek azt adtok neki amit szeretnétek :)

23hkm

2012. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Dorian olyan, mintha nagyon lányt szerettek volna a szülők, akit Dórának vagy Dorinának neveztek volna el, de hát mivel sajnos fiú lett, legyen Dorián. Szóval nekem ezért nem tetszik meg amúgy is nekem olyan csajos.
2012. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mondjuk az az igazsag hogy nem akarok magyar nevet,es kedves utolso ha kislanyunk lett volna akkor dorina lett volna tobb mint valoszinu,igy hogy fiunk lesz Dorian es a Damian kozott vacilaltunk,
2012. nov. 15. 18:48
 4/10 kittycica1987 ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a Dorián név! Csak sajnos nálunk a párom unaköccsét így hívják, ezért kilőve :) Nálunk marad a Benett. Szerintem ha nektetk tetszik a Dorián név akkor nyugodtan adjátok ezt neki. Mire ő oviba, bölcsibe kerül, hidd el nem lesz már oylan ritka név.
2012. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nagyenn nagydé ***** válasza:
A Dorián szép név :) Mondjuk megírhatnád a vezetéknevet, úgy könnyebb
2012. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Damian jobban tetszik, de a lényeg, h nektek tetszen. Úgy látom, D betűben gondolkodtok, szerintem nagyon szép név a Darrell is. Majd írd meg, hogyan döntöttetek! A legjobbakat!
2012. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nemzetközi névnek tökéletes a Dorian, én hallottam már, tehát itthon is elfogadott, meg gondolom ott is, ahol éltek. A Damian nekem személy szerint annyira nem jön be. És itthon is talán nehezebben fogadnák el. Szóval nálam 1 pont a Doriannak. :)
2012. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam Dorián :)

Egyáltalán nem bántuk meg, hogy ezt a nevet választottuk, pedig a család nagyon nem örült, amikor először hallották. Ők is azt mondták, hogy túl lányos, Dórinak fogják becézni, stb stb, de szerintem ez csak azért van, mert szokatlan nekik ez a név.

Nekünk többek között pont azért tetszett, mert különleges, nem mindennapi, viszont nemzetközi, külföldön sem fog gondot okozni a kiejtése.

Dodónak, Dodinak becézzük.

2012. nov. 16. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszonom lanyok nagyon aranyosak vagytok:)hallotta, ket nevet a Benett-et ami nagyon tetszik,es a Darell sem rossz-csak azt hogy beceznem?valaki kerdezte a vezeteknevet nos akkor Vígh Dorián hogy hangzik?
2012. nov. 16. 09:37
 10/10 anonim ***** válasza:
A többi keresztnevet mellé téve mind közül a Doriánnal hangzik a legjobban számomra. :) Én erre voksolnék. :)
2012. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!