Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek fáj még ennyire a feje,...

Kinek fáj még ennyire a feje, majdnem minden nap? Most vagyok 18hetes kismama és már régóta így megy. Ti mit csináltok ellene?

Figyelt kérdés
Néha már annyira fáj,hogy lüktet és minden icipici zaj,mintha hasítana. Van olyan,hogy csak feküdni tudok mozdulatlanul és úgy jó. Nem vagyok gyógyszer párti kicsit sem,de most igazán be tudnék venni egyet,amikor több napig így megy!!!!

2012. nov. 15. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Vehetsz be nyugodtan algopirynt ,ilyenkor a babának sem jó ha fáj valamid, mert fájdalomkor ha jól tudom stresszhomon termelődik és az átjut a picihez is. No meg kár szenvedned is, egy tablettától nem lesz semmi bajotok.
2012. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mérd meg a vérnyomásod, mennyi.

Amúgy meg megehetsz nyugodtan egy Panadolt, vagy Algopirynt.

2012. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tom31 válasza:
Az én pármnak is ennyire fájt a feje, talán pont ennyi idősen, vagy még picit hamarabb is. 18 hetesen Algopyrint már nyugodtan bevehetsz ha ennyire fáj, ez egyikőtöknek sem jó. Nem ártasz vele senkinek. A párom már 28 hetes, jóideje nem fáj a feje, lehet neked is el fog múlni. Kitartást.
2012. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne nézz hülyének kérlek, de komolyan mondom, hogy nekem a hányás segített. Ha hányinger társul a fejfájásod mellé, akkor engedd ki és elmúlik. Nekem az Algopyrin nem használt soha mást meg terhesen nem szabad bevenni.
2012. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert nekem pont terhesség alatt nem fájt a fejem egyáltalán. Na azóta bepótolja... Nézz utána a propolisz tinktúrának, lehet hogy azt szabad bevenni. Nekem az segít. Most is fáj a fejem de nagyon, a 14 hós lányom meg hisztizik ... Semmi nem jó, és úgy szirénázik, hogy majd' kettéhasad a fejem... :S
2012. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!!!! Sokat segítettetek!!!
2012. nov. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!