Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Pataki Zoltánról tapasztala...

Dr Pataki Zoltánról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a sote 1-es klinikán.Egy nő vizsgált meg,és uh is volt.Még csak petezsák,meg szikhólyag látszik.Azért mentem ilyen korán 5 hét 5 nap mert egy pici vízes barnázást észleltem előző este.Szerencsére annak nem találták nyomát.Többször hangoztatta a dokinő túl korán jöttem meg ide nem is jöhetek csak ha gáz van,vagy szülök.Menjek a szigetszentmiklósi sztk-ba terhes rendelésre.Nem volt vérvétel meg ilyenek.Azt mondta 10 nap múlva sztk akkor már öbb látszik a babából.Nem volt picit sem kedves.Én meg az sztk-ba nem szívesen mennék van negatív tapasztalatom.De most nézem hogy az sztk-ba ahova tartozok rendel dr.Pataki Zoltán és ő van a sote 1-en is.Így akkor járhatnék hozzá akár mindkét helyre is.

Nem ismerem őt ezért előtte mielőtt felkeresném várok tapasztalatokat.

Köszönöm.


2012. nov. 17. 09:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nála szültem tavaly, nagyon rendes doki.

2013. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is nála szültem 2011-ben,ő volt az ügyeletes doki éppen.(magándokim nem ért rá bejönni éjszaka :/)

Nagyon kedves és aranyos doki.

Köv.babánál szeretném magándokinak.


Megkérdezhetem,te hozzá jársz most már?

A nődoki a sote 1-en nem egy arrogáns szőke hajú nő volt?

Volt szerencsém hozzá nekem is sajnos!! :P

Írj!

2013. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem barna hajú volt.

Sajna december elején vetélésem volt 9 hetesen.Az ügyeletes doki fejezte be orvosilag a vetélést mert nem ürültem ki teljesen.Nagyon meg voltam vele elégedve.Türelmes rendes,elmagyarázott mindent.Én hozzá fogok járni ha majd újra terhes leszek és nála szeretnék szülni is.Pataki Zoltánnál jártam de nálunk az sztk-ba mert ott is rendel.Akkor már egy hete véreztem mikor az sztk-ba a Pataki dr-nál voltam de Ő se csinált velem semmit.Sőt még én kértem hogy legalább írjon ki betegállományba mert álló munkát végzek napi 10 órába és van hogy emelgetni kell.Így sajna nekem nem lett jó véleményem Róla.Most fel kell dolgozni lelkileg a történteket.

2013. jan. 21. 13:08
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Hú,nagyon sajnálom,hogy vetélésed volt.Tudom milyen mert nekem is volt 7hónapja és utána befejező műtét kellet. És a Pataki vizsgált meg,mikor kicsit barnás vérzésem volt,azt mondta nem lát semmit,lehet még pici a baba. De a vizsgálat(hüvelyi UH) után nagyon vézetni kezdtem.Pedig mikor hozzákerültem szinte el is múlt a barnázás. Utána már másnap reggel úgy menetem be a kórházba vérvételre és megnéztél csökkent a HCG szintem és elvetéltem 2-kor már a műtőben voltam. Nekem fel sem ajánlotta a progeszteron tablettát amit kezdődő vetéléskor adnak.

Most egy kicsit elbizonytalanítottál,mert lehet,hogy aranyos de szalmailag lehet,hogy nincs még ott. :/


Megkérdezhetem,hogy az ügyeletes doki akihez kerültél Sote1-en dolgozik? Hogy hívják?


Mert holnap mennék a Sote1-re vizsgálatra,mert úgy néz ki 6hetes(+2nap)terhes vagyok.

Amúgy nekem is nagyon nehéz volt júniusban,kellett pár hónap mire rendbe jöttem lelkileg. :/

És most,hogy újra babát várok félek nagyon nehogy az legyen megint,bár már túlléptem azt a bűvös 6.hetet amikor elvesztettem a kicsit.Ez talán jót jelent,vagyis remélem.


Szóval bizakodok.

Írj,ha van kedved! :)

2013. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Első vagyok.

Hú hát nagyon sajnálom hogy így alakultak az események.

Én a 13. héten kezdtem el picit vérezni (szerencsére csak egy alkalommal), és a Pataki egyből megnézett UH-n is, mondta hogy a babával minden rendben (ficánkolt összevissza a hasamban és a szívverése is jó volt), és táppénzre írt ki egyből. Szerencsére ezt követően már minden rendben volt, persze pihennem kellett.

2013. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Én a Kecskeméti dr-nál voltam.De ha jól tudom ő most két hétig szabin van.Nekem se ajánlott progeszteront.Elmentem egy magán dokihoz ő adott progeszteront és mondta reméli nem késő mert ezt már rögtön kellett volna ahogy vérzés lett.Hát sajna késő lett.Aztán mikor begörcsöltem hívtam a magán dokit aki közölte most vidéken van fáradjak be a Sote ügyeletére.Na ott a Kecskeméti doktorhoz kerültem,és én nála is fogok maradni.Van még progeszteron tablettám legközelebb már egyből fogom szedni.Az is fura nekem hogy több dokinál jártam és egyik se nézett vérvételt hogy kiderítse mitől vérzek.A Kecskeméti doktor egyébként nagyon fiatal szerintem nem rég került ki a rezidenskedésből önálló orvossá.A párom szerint jó hogy hozzá kerültem mert a fiatal dokik még lelkesek és lelkiismeretesek.

Ma voltál dokinál?

Kihez kerültél?

2013. jan. 22. 18:17
 7/14 anonim válasza:

Sziasztok!


Dr Pataki Zoltán Rendel a gyártelepi (szigetszentmiklós) rendelőben? Illetve arról a dokiról beszéltek? Érdekelne hogy a vizsgálatokért és a szülésért mennyit fizettetek neki, illetve hogy jó doki e és odafigyel, mert mivel SZTK kicsit félek hogy nem törődik nagyon:/

2013. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Sajna nekem is voltvetélésem és otthon vagyok a témában.Gyógyszert csak akkor adnak, ha már látnak valamit az ultrahangon. Ha nincs semmi , akkor nem szerencsés + azt hallottam, hogy csak petefészekelégtelenségben segít ez meg nagyon ritka. Azt olvastam,hogy többségében az embrióban van valami kromoszómahiba, az meg jobb ha korán megoldódik. 20 hetesen nem tudnám feldolgozni. Az sztk meg sztk, ott sosem adtam senkinek pénzt, amikor szültem és dokit választottam , megköszöntem,mert bejött hozzám.
2013. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

A szigetszentmiklósi sztk oldalán azt írják, hogy kedden rendel, de nem tudom, mikor frissítették utoljára azt az oldalt. Rendel még miklóson Pataki dr úr?

Első alkalommal mennék, általános vizsgálatra, de annyi flegma doki van, hogy nagyon utánajárok a dolgoknak. Róla jókat olvastam.

2013. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen még rendel, jó sokan szoktak lenni.
2013. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!