Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan fura valahogy nem tudom...

Olyan fura valahogy nem tudom elképzelni, hogy milyen lesz ha megszületik a baba. Vannak/voltak másnak is kétségei?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon vágytunk már babára és minden egyes hónapban amikor megjött egy óriási csalódás volt, hogy nem sikerült. Aztán amikor pozitív lett a teszt egyszerűen csak sírni tudtam örömömben. Most 33 hetes vagyok és amikor pakolgatom a kisruhákat, vagy alakítgatjuk a baba szobát olyan fura érzésem van. Mintha nem is velem történne ez és kétségeim lettek, hogy hogyan fogok én bírni egy babával. Valahogy elkezdtem parázni a gondolattól. Voltunk 4D ultrahangon is és valahogy nem éreztem azt a katarzis élményt amit annyian mondanak. Persze sokszor várom is már, hogy a kezemben legyen, és aggódom, hogy egészséges legyen de sokszor inkább félek tőle. Olyan mintha a környezetemben élők jobban várnák mint én aki az anyja vagyok. Ez normális vagy csak én vagyok dilis?
2012. nov. 17. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetes,hogy nem tudod még elképzelni milyen lesz.Szerintem rengetegen vagyunk még ezzel így.Köztük én is,pedig 3 évig vártunk a babára,képzelheted milyen öröm.Neked egy bajod van:túl sokat gondolkozol:)
2012. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bennem is felmerülnek sokszor kétségek, meg engem az őrületbe kergetnek az ismerősök, mert mindig okosak akarnak lenni és mindenbe beleszólnak. én sem tudom elképzelni milyen is lesz a babám, pedig láttuk 4D-n, de mégse megy. meg sokszor megijedek hogy biztos kész vagyok-e egy babára, pedig nagyon vágytam rá és nagyon várom már hogy megszülessen, csak egyszerűen félek hogy biztos jó anya leszek-e majd. meg megrémít, hogy hogyan fogok majd boldogulni vele, meg hogy milyen lesz a kapcsolatom az apjával a születése után, hiszen akkor minden megváltozik majd. de persze ezek csak pillanatnyi dolgok, bennem nagyobb a várakozás hogy a kezemben tarthassam már a kis manómat :) Kitartást, már nem sok van hátra :)

34 hkm

2012. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, valamelyik nap én is írtam ki egy kérdést.Nálam ez ilyen időszakos dolog,van,hogy kicsit magam alatt vagyok(lehet, hogy már a sok várakozás, hogy nehéz minden) de mikor pl. elmegyek egy-egy vizsgálatra, annyira boldog vagyok,hogy én is a kismamák közé tartozom és alig várom, hogy megszülessen.(közben persze pánikolok:))

De majd csak megoldódik,hiszen mindannyian szeretettel várjuk a babát.

39 hkm

2012. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek. Kicsit megnyugodtam, hogy más is van így ezzel. Csak amikor ilyeneket érzek olyan mintha cserben hagynám a babámat. Első válaszoló a párom is mindig azt mondja, hogy túl sokat agyalok. Lehet van benne valami?:-) Igyekszem kicsit lazítani. Még egyszer köszönöm és Nektek is nyugodt szép babavárást Kívánok.:-)
2012. nov. 17. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Már 3 gyerekem van, és néha én is csak nézem őket és bambulok, hogy "ezek tényleg az enyémek"? És ez a mi életünk? Ez velünk történik?


Soknak tűnik az idő most, de sodorni fognak az események és repülni a hetek! Meglátod majd!

2012. nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó neked is köszönöm szépen a választ és a bíztatást. Neked és a családodnak is jó egészséget kívánok:-)
2012. nov. 17. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!