Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35hetes vagyok, szüleim most...

35hetes vagyok, szüleim most vettek kiscicát. Ugye nem gond?

Figyelt kérdés

Elég sokat vagyunk náluk, a toxoplazma fertőzésen még nem estem át a vérvételek szerint, de nincs is "friss" fertőzésem.

Igazából nem tartok tőle nagyon, csak benti cica(8 hetes amúgy),csak 2 éves fiamnak annyira tetszik, hogy simogatja,ölelgeti.Persze utána kezet mosunk, de hát attól még a ruháját fogdossa cicás kézzel,aztán jön hozzám egy puszira,ölelésre....

Ja és igaz, hogy nincs kint a cica,de kutyájuk is van,őt leviszik rendszeresen.

Cicatartók,ugye ez nem okozhat gondot?Meg amúgy is a végén járok már...mire figyeljek?

Azért azt sem akarom, hogy kisfiammal 5 percenként járjunk kezet mosni minden egyes alkalommal mikor megsimogatta a cicát....


2012. nov. 18. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt bent cica amikor terhes voltam és semmi bajom nem lett.Az almos tálat viszont nem én cseréltem.
2012. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na igen, gondolom nem lesz gond, csak eddig nem voltunk macskákkal kapcsolatban,szóval úgymond nem voltam hozzászokva.
2012. nov. 18. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok a szüleidnek! A legjobbkor! Az oké, hogy nem jó túl parázni, meg akinek cicája van, nem dobja ki mert terhes lesz, de azok általában rég átestek a fertőzésen, ellenben akinek nem volt soha a közelében maccs, az egyáltalán nem bitos. csók a szüleidnek, légy óvatos!!
2012. nov. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kössz...

amúgy gyerek korunkban a szomszédban volt macska, amit nyúztunk, volt kecskénk,csirkénk,gyakran voltunk vidéken nyulak,disznók között, kutyánk mindig volt,mégsem estem át a fertőzésen...nem is értem hogy..

2012. nov. 18. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem olyan rossz a helyzet, gyerekként szinte biztosan átestél rajta, az lehet egészen enyhe lefolyású, egy hasmenés, vagy csak egy kis hőemelkedés, vagy egészen tünet mentesen, csak terhességben veszélyes. na mindegy, ne aggódj, ez már így van, kaki kikerül, nem nagyon simi, sok kézmosás, aztán nem lesz semmi gond!:)
2012. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 10 éven keresztül volt cicám, volt kinti és csak benti is, de mégsem estem át a fertőzésen.

Ha megyek olyan helyre, ahol van cicus, nem símogatom, sokszor mosok kezet, nem nyúlok a szememhez, stb, én vigyázok, azért próbáld meg kerülni Te is.

2012. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!