Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért szédülök szinte megállás...

Miért szédülök szinte megállás nélkül2 napja, és csak fekve jó? Ez az útolsó hetekben nálatok is így volt? Szülés elöjele, vagy csak átlagos tünet a végére? 37h

Figyelt kérdés
Szeretnék még sokmindent rámolni, csinálni, jönni menni de már nagyon megeröltető, mostanra egész nap csak feküdni vagy üldögélni tudok a rövid házimunkák között...
2009. aug. 15. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A cukrod, vérnyomásod rendben van?

Nem kéne szédülnöd, hogy fáradékonyabb vagy az normális.

2009. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden leletem tökéletes volt eddig, vérkép, cukor, a vérnyomásom is normális...
2009. aug. 15. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom, hogy a szédülés átlagos tünet-e, de nálam is ez van. Tegnap töltöttem a 38. hetet, és már kb. 2 hete annyira szédülök, és gyenge vagyok, hogy mindig azt hiszem elájulok, pedig nem vagyok egy ájulós fajta. Nekem a vasam alacsonyabb, de a dokim szerint nem annyira alacsony, hogy felírjon bármit is, viszont én találtam egy természetes anyagokból álló készítményt, fekete szeder kivonatot, amit a dokim szerint ihatok. Patikában vettem ma, a rendes neve: Floradix Krauterblut-szirup. (nem olcsó, én 2658 ft-ért vettem, de úgy vagyok vele, egy próbát megér) A házimunkákról annyit, hogy most szinte semmit nem tudok megcsinálni, annyira gyenge vagyok, azonban a férjem egy tündér, és tényleg mindent levesz a vállamról. Nagyon remélem, hogy hamar rendeződik ez az állapot, mert már én nem bírom elviselni magamat, hogy ennyire semmit nem csinálok. Kívánom, hogy Neked is hamar elmúljon a szédülésed és élvezd az utolsó napokat-heteket!!! Jó babavárást!!
2009. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes vagyok és már most minden nehezemre esik, pedig van egy 3 éves lányom, aki mellett nem hagyhatom el magam és én is utálom magam, amiért szinte úgy érzem ,elhagyom magam, pedig nem....2 napja szédelgek jobbra-balra, zsibbadok, de én összefüggésbe hozom az időjárás változással, uis mostanában mindig ez volt a meleg jövetele előtt. Lehet, hogy Nektek is ez a gond.
2009. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!