Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázás lehet, ami tünet...

Felfázás lehet, ami tünet mentes? Ha igen, akkor lehet a picinek baja? Kezelése?

Figyelt kérdés
Eleve sokat pisilnek a kismamák így nehéz eldönteni sőt eleget is iszok...a tegnapi vizelet vizsgálat szerint a fehérvérsejt 11db/liter a norm. tartomány 0-6. Olvastam,hogy fertőzés lehet,de terhesen nem lehet nagyobb alapba az érték vagy mitől lehet nagyob?19hét 2nap
2011. okt. 13. 16:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Elseje előtt nem látom az orvosomat,mert nem helyi...
2011. okt. 13. 16:56
 2/5 sumergo ***** válasza:
Telefonja csak van az orvosodnak.....
2011. okt. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a te dokidat nem tudod elérni, akkor kérdezz meg másikat...


Nekem semmilyen tünetem nem volt, 4 keresztes lett a vizeletem. Elküldtek tenyésztésre, találtak egy csomó bacit. 1 hétig kellett napi 3x500 mg Amoxicillint szednem, kb a 4. napon voltam megint terhesgondozáson akkor már negatív lett a vizeletem.

2011. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mar küldtem neki üzenetet majd reagal. hivast nem vette még...hnap majd irany a haziorvos. nekem sincs tünet jah és nem csillagoztak a papiron pozitiv a feherversejt meg 11db/liter norm. érték 0-6...majd hnap.
2011. okt. 13. 21:38
 5/5 A kérdező kommentje:
a haziorvos nem irt gyógyszert terhesseg miatt csak újabb minta általanos vizsgalathoz. a nőgyógy. is azt mta nem kell vele törődni,mert mehetett bele hüvely valadek és okozhatta az is.
2011. okt. 14. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!