Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Most tudtam meg, hogy babaváróban vagyok. Néptáncot tanítok főállásban. Meddig ugráljak végig napi 7 X 45 percet a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozunk, és nagyon szeretnék vigyázni rá.... Nem tudom, a munkám mennyire árt neki.

A néptánc nagyon intenzív, ugrálós, megterhelő tánc.



2012. nov. 19. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok!


Hát elméletben egy jól megtapadt egészséges baba nem megy el az ugrálástól (tudom milyen a néptánc :o) , de ennek ellenére szokták mondani, hogy ne ugráljon az ember.

Szerintem keresd fel az orvosodat és beszéld meg vele, hogy mit javasol.

2012. nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azt mondják, egy egészséges terhességben a várandósság előtti aktív mozgást nem kell abbahagyni, tehát ha úsztál, ússz tovább,ha aerobikoztál, csináld tovább. természetesen a bungee jumping és a kaszkadőrködés gondolom nem javallott a továbbiakban :) az lesz a legjobb,ha megbeszéled az orvosoddal.

(személyesen ha nekem kellene döntenem helyetted, én abba hagynám, mert azt írod sokáig próbálkoztatok, és bármi gikszer történne,nem bírnám elviselni,hogy esetleg ha abbahagyom a munkát,akkor nem történik meg...)

2012. nov. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bár nem sportolok aktívan pár hete még én is azon gondolkodtam, hogy mit sportolhatok, most hogy kiderült babát várok.... hát már nem gondolkodom rajta, mert általában megmozdulni se bírok a fáradtságtól meg a rosszullétektől. :)


Na de a lényeg:

Szerintem ha nőgyógyász áldását adja (valószínűleg adni fogja), akkor csináld és a szervezeted jelezni fogja, hogy mennyivel kell visszavenni a tempóból. Te előbb fogsz fáradni, minthogy a picinek baja legyen. Egy kis mozgás meg mindenképp jót tesz.

2012. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Változó, hogy mit ia csináljak. De pont ezért talán fogok is, meg nem is. Csak nálam vagy táppénz, vagy ugrabugra... Hízás ellen viszont nagyon jó "gyógymód"...

Jó babavárást nektek is!

2012. nov. 19. 09:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Én elmennék a dokihoz,és kikérném a véleményét..mivel írod,hogy régóta próbálkoztok a babával,én személy szerint nem merném megkockáztatni!Mivel az első 12 hét a ..legkritikusabb,, a vetélés szempontjából.De ezt neked kell eldöntened!

Boldog babavárást!!

2012. nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratula a babához.Az Én fiam is népi táncol és most az a vicc jutott eszembe hogy(IMÁDOK NÉPI TÁNCOLNI DE ÉVEK ALATT RÁJÖTTEM,HOGY NINCS AZ A NÉP AHOGY ÉN TÁNCOLOK) :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
2012. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Egyenlőre óvatosabban ugrálok, aztán jövő héten megmondja a dokibácsi, hogy mit csináljunk!
2012. nov. 28. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!