Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen légzésfigyelőt érdemes...

KicsiiAníí kérdése:

Milyen légzésfigyelőt érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:

angelcare ről még nem hallottam rosszat

mindenképpen olyat, ahol állítható az érzékenysége, hogy ne jelezzen be állandóan de ne is legyen az, hogy már rég kivetted a babát az ágyból, a kütyü meg még mindig azt histi, benne van

2012. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Álomvirág van, egyszerű kezelni, sose riasztott még tévesen (kilenc hónapos a Kisfiam).

Egészségpénztárra vettük és még magyar is :)


És beüzemelése óta a hozzá kapott két elemmel megy.

2012. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekünk is angelcare van,már próbálgattuk,olyan,hogy légzésfigyelő+babaőrző egybe.Bár a baba még nem bújt ki,de erről olvastam a legjobbakat.A kettőnek együtt elég hús ára van olyan 27ezertől felfelé,bár mi kaptuk,csak előtte láttam.
2012. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Angelcare volt, 7 hónapig használtuk, egyszer sem volt téves riasztás.
2012. nov. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is Angelcare van, légzésfigyelő és bébiőr egyben. Azért szeretem, mert elég sok mindent lehet állítgatni rajta. Kertes házban lakunk, és nyáron, ha kertészkedtem, ott is hallottam, ha felébredt, mert jó nagy a hatótávolsága. Szerintem mondjuk baromi drága, de ajándékba kaptuk a nagyszülőktől. Magamtól azt hiszem, olcsóbb modellt vettem volna.



[link]

2012. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is Angelcare van. Drága volt, de több gyereket tervezünk és van 4 testvérem, ott is biztos lesz baba szóval megéri a befektetés :-)


Nem riasztott tévesen, kb 8 hónaposan kellett elemet cserélni.

2012. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is angelcare-t szerettünk volna venni, de a boltban "lebeszéltek" róla (az eladó és egy vásárló is).

Azt mondták (saját tapasztalatból), hogy sokszor riaszt tévesen, mert túl kicsi az érzékelő felülete.


Baby controlt vettünk, nagyon bevált! 3 lap (nagy!) is van hozzá, és már a 2. babánál használjuk!

2012. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

amúgy szerintem vaterán érdemes megnézni, sokkal olcsóbb és ha 1-2 gyerek használta (kérdezz rá) akkor nem tud tönkremenni magától,

kipróbálni is könnyű ha érte mész (enyhén nyomkodod kézzel és ne jelezzen be, leveszed a kezed és jelezzen be 15-20 mp után)

2012. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!