Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt már eldöntöttem, hogy...

Azt már eldöntöttem, hogy veszek légzésfigyelőt, de mégis melyik típust, számút, márkájút és hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
Ma már annyiféle van,nehéz a döntés,amikor a kislányomat szültem,akkor még nem volt/anno 11éve/,vagy legalábbis nem hallottam róla.Kérlek benneteket,ne írjátok ide az eddigi hasonló kérdésekre azt a keresőben talált 120 választ,mert már mind átrágtam és úgy igazából nem találtam meg a számomra megnyugtató választ.Hiszen nem olyan olcsók ezek a készülékek és ha már kiad az emeber ennyi pénzt tudja ,melyiket vegye meg nyugodt lelkiismerettel.Azt is megköszönném,ha leírnátok,hogy ti hol vettétek/hol a legolcsóbb/,a kedvenc típust.Előre is nagyon köszönöm!
2009. márc. 10. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
angelcare az nagyon jó, egyszer se volt téves...abból van rengeteg fajta, mindegy melyik
2009. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ui, teszveszen vettem
2009. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia.mi AngelCare árammal működő légzésmegfigyelőt vettünk. nem volt olcsó mert 36000ft volt.azért ezt a fajtát választottuk, mert van egy csecsemős nővér ismerősünk aki maga is használja ezeket nap mint nap és ő mondta hogy az elemmel működő változata csak 24000forint, de ha kicsit merül az elem már beriaszt.Nekünk kétszer riasztott be az áramos, mert pillanatnyi áramszünet volt.mi nagyon szerettük.és egy gyógyászati segédeszközöket árusító boltban vettük.szerintem amúgy vagy ilyen boltban vagy gyógyszertárban érdemes megvenni.-bár én ennek az árát mindenhol ugyanannyinak találtam....üdv 1 éves kislány anyukája
2009. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az Angelcar melyik típusa van nektek a 300-as vagy a 401-es?
2009. márc. 10. 16:09
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is AngelCare-t vettünk, és bevállt. Viszont hasznos tapasztalat, ha körülnézel a védőnőnél ill. gyermek orvosi rendelőben,mert gyakran hirdetnek olyat, amit 1 babánál használtak 1 évig, és kb fele áron eladó.

Mi is megvettük 29e Ft-ért (a Brendonban), 1 évig használtuk, semmi baja nem volt. Az unokatesómnak adtam, amikor születet a kicsije, aki most töltötte be az 1 évet. (Szóval kiszolgált már 2 babát, hibátlanul, s jön vissza hozzánk a 2. babához.)


Üdv!

2009. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
AngelCare 401-es a legjobb. Mi azt használjuk. Elemmel, és hálozatrol is működtethető. Ez a legszupibb. Ajánlott fogyasztoi ára: 39900 Ft, mi a Brendonban ennyiért megis kaptuk.
2009. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a védőnők a 300-ast nem ajánlják
2009. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok.nekünk 301-es van.ezt is lehet elemmel is működtetni.nekünk semmi baj nem volt, lehet 5 fajat érzékenységi pontra állítani-nekünk 2kgos babánk született- és a csecsemős nővér ismerősünk szerelte be aki ajánlotta is.itt megjegyezném hogy a kecskeméti gyermekosztályon is ezeket használják, tehát nem értem miért nem jók.....és miért jobb a 401-es???mert valószínűleg újabb fajta és kb ugyanannyit tud mint a 301-es....
2009. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk az AC300-as angekcar volt a kislányom alatt és 1.5 használtuk.Semmi gondunk nem volt vele.A Tesomék ugyanezt használták már 2 gyereknél is és maximálisan megvoltak vele elégedve.előtte volt nekik egy másik fajta és az állandoan riasztot mert gyári hibás volt és erre cserélték ki a boltban.Mi most is ezt fogjuk használni.Érdemes megnézni kisebb bababoltokban mert olcsobban hozzá jutsz mint a nagy baba áruházakba.Én2.5 éve 23000 forintért vettem,elemes.Tartos elemet a 1.5 év alatt kétzer cseréltünk.
2009. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van egy oldal, ahol 35 990 Ft a 401-es, ajándék pelustárolóval és ingyenes kiszállítással.

[link]

2009. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!