Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hogy tetszik a Sebestyé...

Nektek hogy tetszik a Sebestyén keresztnév? Eddig semmi nem tetszett, de erre ma rábukkantam, és nagyon megtetszett! 21hkm

Figyelt kérdés

Becézve: Sebi. Szerintem aranyos :D


Nektek mi a véleményetek?


2012. nov. 19. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszik, ha lett volna még egy fiam ezt a nevet adtam volna Neki.
2012. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
:-) szép név, és ha nektek is tetszik, miért ne? :-) A becézése is aranyos:-) boldog babavárást:-)
2012. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik kedvenc fiúnevem :) Egy van amit jobban szeretek az lett a fiam neve, a tesó pedig kislány. Mi neki találtunk nehezebben nevet, pedig mindenki fordítva van vele :)

Hajrá Sebi, Sebestyén! Gyönyörű név :)

2012. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
így hívják a kisfiamat, és sajnos úgy veszem észre, most kezd "divatba" jönni, pedig eddig egyetlen Sebibaba sem volt a környezetünkben. Remélem, nem is nagyon lesz:)
2012. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tettszik, én is gondolkodom ezen a neven, pont a becézése miatt. Olyan aranyos, felnőttként meg szép magában a Sebestyén.
2012. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De jó, hogy másnak is tetszik! Köszi a véleményeteket. Most már csak az apukával kell megosztanom az ötletet. Remélem neki is fog tetszeni :))))
2012. nov. 19. 15:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már az első babánál is esélyes volt, de ő végül Zsigmond lett. Most a másodiknál is esélyes lett volna, de lányt várunk:-))

Szerintem szuper jó név!! A becézése is, meg egyben kimondva is olyan vagány, határozott kissrácra gondolok, ha ezt hallom!

2012. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, ha nem túl hosszú a vezetéknév.
2012. nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszett és gondoltam rá, hogy ha fiúnk lesz, akkor ez legyen a neve. Sajna a párom leszavazta, mert ő kínai, és a becenév kínaiul egy káromkodás (a hü... pi.. nak a megfelelője) úgyhogy nem ez lett, de nem is lesz fiú... :D
2012. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos a páromnak valahogy nem tetszik :(((((
2012. nov. 19. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!