Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hülyeség a 30....

Szerintetek hülyeség a 30. héten elkezdeni összepakolni a kelengyét+ a babaruhákat mosni és vasalni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdd el nyugodtan. Sosem tudhatod mi jön közbe. Én pl. 33. héttől végig kórházban voltam és semmi nem volt megcsinálva. Végig idegeskedtem hogy mi lesz.
2012. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kezd el, max megegyszer atvasalod. En 36 hetesen csinaltam, meg az volt a szerencsem, mert azota fekszek a gerincem miatt.(mar amennyire tudok a 3 evesemtol) Holnap szulok egyebkent.
2012. nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülyeség, én is kb akkor kezdtem neki, de így is csak a 38. hét végére sikerült összeraknom úgy a csomagom, hogyazt gondolom, nem maradt ki belőle. :)
2012. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem maradt ki belőle semmi ...
2012. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség!Én is a 30. héten pakoltam össze a korházi csomagot meg a kelengyét,a babaruhákat is akkor kezdtem el kimosni,vasalni és még mindig azt teszem.Ma is mostam egy adagot. :)

32 hkm

2012. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 30. héten kezdtem neki én is, babaszoba berendezés, mosás, vasalás, stb, de még most sem végeztem mindennel. 34hkm
2012. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!