Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok, és állandóan...

33 hetes vagyok, és állandóan szomjas. Enni éppen hogy bírok. Nem gond a babának, nem marad vissza?

Figyelt kérdés

Tudom, elveszi, ami kell neki a káromra is akár, de a 31 hetes uh-n 29 hetesnek ítélték meg a méretei alapján, igaz, nem replikáztak, hogy gond lenne, majd behozza, meg genetika, meg hát lány, mekkora legyen, de mégis...ha esetleg piciként születik, addig bent tartanak a kórházban minket, amíg ideális súlyt el nem ér?

De mi az ideális? A születési súlyához képest kell hízni x %-ot???


2009. aug. 16. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Születés után minden kicsi fogy egy kicsit, tehát kevesebbel jön ki mint a születési súlya.

Nem teljesen a súlyától függ, hoyg kiengednek-e hanem attól, hogy milyen fejlett a baba. Ha rendben van akkor kis súllyal is kiengednek. (Természetesen nem 1 kilós csöppségekre gondolok)

2009. aug. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az állandó szomjúságról számolj be sürgősen a dokidnak, mert jelezhet terhességi cukorbetegséget is. Ettől nem kell megijedni, a szülés után magától rendeződik, de a terhesség alatt szükséges lehet valamilyen orvosi felügyelet, előírt diéta. A babák a születési súlyukból mindig veszítenek az első néhány napban, ki többet, ki kevesebbet. Az ideális súly 2000 és 2500 gramm között van, azzal kiengedik a babát, ha tud szopni és eszik is és ha egészséges, ha a súlya efölött van, és egészséges, a harmadik napon hazaengednek.
2009. aug. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is többet ittam mint ettem.20heteig hánytam injekcióra jártam miatta és gyönyörü szép 4200g-os kisfiam születtet 6 hónapja!!!!
2009. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok. az étvágyam nagyon rossz, csak egy-két nap van amikor jóízűen tudok enni, a babócám kb. 2,5 héttel el van "maradva". Nekem is azt mondták, hogy nem gond. De én aggódom amíg nem tartom a kezemben. A méhlepény már II-III. f. érettségű.

Te mikorra vagy kiírva és hol fogsz szülni?

2009. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sokat ittam a terhességem alatt és nem a cukor miatt, nem volt semmi gond. A súlyát szerintem még behozhatja hisz most jön igazából a hizás neki.
2009. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!