Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napja szinte állandoan...

Két napja szinte állandoan mozog a kicsikém, éjjel sokszor arra ébredek hogy jön-megy, mindegy hogy hogy fekszem, de ezt csinálja nappalis. Ugye nincs gond? Ez nem utal rosszra? Elsö baba, és 28 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem ezek után tűnt el egy teljes napra:) Nem gond, max gy kicsit jobban kifárad, te meg 24óra után mehetsz az ügyeletre, aggódva, közben meg alszik:D

Örülj, hogy mocorog. Ha nagyon unod, akkor kitartást, most már mindjárt vége!

2009. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem pont az ellenkezője van, picit lusta.De a sórnőmnek szintén ilyen kis aktív, és azt mondta a doki hogy az a jó, mert akkor erősödnek az izmai.Én is megkérdeztem a dokim hogy mi a jobb, ha sokat vagy ha keveset mozog, és azt mondta hogy ha többet mozog, az a jó.Hát remélem még az enyém is belendül, imádom mikor "molyol"odabent.
2009. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is pont 28 hetes vagyok és az én kis babóm is ezt csinálja kb. 2 napja teljesen hiperaktív lett.Szinte nem tudok olyan pózt találni amibe egy kicsit is abba hagyná a mocorgást. Én örülök neki szerintem minden rendben lehet, tegnap voltam ultrahangon ott minden rendben volt. Már 1kg 30dkg a picike. A tied mekkora?
2009. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsonak,nem tudom mekkora a kicsike mert 32hetesen megyek ujra.

2009. ápr. 29. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!