Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek összejött már olyan...

Arri001 kérdése:

Valakinek összejött már olyan nemű baba amit akart peteérés által?

Figyelt kérdés
Állitolag ha peteérés előtt vagyunk együtt akkor kisfiura nagyobb az esély de ha peteérés után 1-2 nap az lány. meg a pózok is számitanak. volt akinek bevált ha betartotta ezeket a dolgokat és odafigyelt??
2012. nov. 20. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a lányunk ilyen módszerrel lett.(lány volt a cél) Másodszorra pedig fiú volt a cél, 2 nap múlva megyek UH-ra, kíváncsi vagyok, most mennyire lett szerencsénk.
2012. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A baba nemére nem a pózok és a módszerek segítenek itt mindenben az AGY a lényeg.Ha te elhatároztad magad abban hogy fiút vagy lányt akarsz és ezt a döntésedet megtartod az AGYAD valamiféle jelet küld í méhnek és ez által dől el a baba neme.



Én egész fiatal koromba mikor körbe vettek az unokatesóim megfogattam hogy én csak is de csak is fiút szeretnék ha majd odakerül a sor :) 2009 szeptemberében mikor uhra mentünk ott nem tudták megmondani még a babánk nemét de én tudtam hogy kisfiam lesz az elején volt egy megérzésem hogy kisfiam lesz és 2010 januárjában megszületett a kisfiunk 39.hétre 3930g és 54 cm-rel :D

2012. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem agyban dől el, hanem a méhben, hogy a petesejt milyen kromoszómájű spermát fogad be magának... Ezt annyira nem lehet befolyásolni. Vannak ilyenek, hogy étrenddel, pozitúrákkal és egyéb számolgatásokkal lehet manipulálni a dolgokat, de lutri az egész.

Nekünk kislányunk lesz és "öntözéses" módszerrel csináltuk a babát (menszi után öt nappal öt napig minden nap szeretkeztünk, mintha csak virágos kertet öntözött volna a párom... :)), ami állítólag kislányt eredményez, az önmegtartóztatás és csak a peteéréskor való szeretkezés meg fiút. Hát nem tudom, majd a következőnél megmondom, hogy bejött-e, mert másodiknak kisfiút szeretnénk... :D


39+4 hkm

2012. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!