Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet hogy 39 hetesen...

Hogy lehet hogy 39 hetesen több energiám lett mint korábban?

Figyelt kérdés
Semmi bajom, jókat alszom és szerintem ennyi energiám nem volt még terhesen mint ami most elkapott. Ti hogy vagytok ezzel?
2008. máj. 25. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt a jó idő és fronthatás sincs.Kiránduljatok egy jót!
2008. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Húúú,örülj neki.Èn azt hittem,hogy meghalok az utolsó két hétben.Se´ta´lj egy jót,érezd jól magad.
2008. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, ahogy betöltöttem a 36 hetet, sokkal könnyebben vagyok, mint addig.

Addig mindig keményedtem, alig jutottam el a boltig, fájt a hasam alja, feszült, izomlázam volt a szeméremdombomon, most meg 38 hetesen semmi bajom nincs. Jól vagyok, nem fáj semmim, én is jókat alszom (igaz eddig is jókat aludtam) simán nemhogy sétálok, de sietni is tudok:-)

Nekem is fura, de én annak tudtam be, hogy talán a baba feje beágyazódott a medencébe, ezáltal már nem kell annnyira "tartani" ezért vagyok könnyebben.

De nem baj, gondolom, én örülök neki:-)

Már ali g van vissza:-))

2008. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is azt vettem észre, hogy 1 hete nem fulladok annyira, kevésbé ég a torkom, nem szédülök annyira, mint előtte. Most érzem magam a legjobban az elmúlt 8 hónap kinlódás után. Remélem még 2-3 hétig nem változik.

37 hetes kismama

2008. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!