Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok ajánlani jó orvost a...

Tudtok ajánlani jó orvost a budapesti Bajcsy kórházban?

Figyelt kérdés

Ikreket várok, 24 hetes vagyok.Eddig nem volt fogadott dokim.Ma felhívtam a kórházat és azt mondták h meg kell várjam amíg beindul a szülés és akkor eldöntik h mi lesz velem.Nekem ez így nagyon bizonytalan.Szeretnék dokit aki figyel rám de nincs havi 8 e vizsgálatra és 80-100 e szülésre.

A nagylányom császárral született így emiatt is meg az ikerterhesség miatt is valószínűleg császár lesz.


2012. nov. 21. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Húú, én is a Bajcsyban szültem az ikreimet, de az én dokimat akkor az anyagiak miatt nem tudom ajánlani, pedig nagyon megvoltam vele elégedve! Akkoriban (2 éve) még csak magánrendelése volt, a szüléseket vezette a Bajcsyban, nem tudom azóta változott-e valamit. Amúgy Dr. Dulka Tibor a neve.

A Bajcsyban viszont még tényleg nem találkoztam rossz dokival, sztem nyugodtan bárkit felkérhetsz, bár az is igaz, hogy ott minden doki, akit megfogadnak, minimum 70ezret kér egy szülésért...Ezzel számolnod kell, ha fogadott dokit akarsz sajnos.

Én 10ezret fizettem egy vizsgálaton és 80-at a szülésért. De mondom, próbálkozz!

Sok sikert!

2012. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!