Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csillapíthatatlan éhség, mit...

Csillapíthatatlan éhség, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Járt már így vki? Mintha egy feneketlen kútba tölteném a kaját, leér és mardos tovább, éjjel nem bírok aludni órákig és persze a végén eszek. 24.hétig híztam 4 kilót, most 3 hét alatt feljött 2 minimum és tudom hogy ez hormonális, biztos hogy nem a babának van szüksége újabbnál újabb tápanyagokra, ez ilyen ciklusosan jön, de ez már a második ilyen falós turnus és legalább egy lesz még a 3. trimeszterben (előző terhességemnél akkor volt, fel is szaladt 3kg a legvégén), van erre valami megoldás?

Egyébként nem vagyok sem nagy evő, sem husi csaj, és nem szeretnék az lenni. Kérlek ne vigasztaljatok azzal h majd leadom utána, nem olyan egyszerű leadni (tudom, tapasztaltam), valahogy azt kellene megakadályozni hogy felkússzanak rám. De így nehéz:-(((



2012. nov. 21. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
napközben, úgy 4-5 ig egyél, utána este csak vmi almát, éjjel pedig akármennyire mardos, ne egyél, igyál helyette sok vizet, egy darabig eltöümi a gyomrod, mire kiürül belőle, újra elalszol (igaz, így meg mehetsz 10perc múlva pisilni). Szerintem sem könnyű leadni a felesleget, úgyhogy inkább legyél éjjel éhes. De napközben nem gáz, ha eszel
2012. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyat egyél ami nem hízlal
2012. nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálam is ez van. ha tudom megoldom gyümölcsökkel, vagy tejet iszom. nekem ezek beválnak :)
2012. nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam. 24 hétig 1 kilót híztam csupán, elkezdtem szedni a Béres magnézium 250mg + B6ot, 4 hétig szedtem, hát a négy hét alatt +5 kg lett rajtam, 28 hetesen abbahagytam, most 35 hetes vagyok, tehát az utóbbi 7 hétben 3 kilót híztam. Nálam 100% hogy a B6 okozta :) Szedsz ilyesmit?
2012. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mit lehet tenni, én is ezt érzem. A 24 hétig híztam 4 kiló 70 dekát, de vigyáztam és bár eszem rendesen gyakorlatilag kopog a szemem álladóan az éhségtől:-( Jó lenne ha a végéig beleférnék a védőnő által javaslot 10 kilós limitbe, de elegem van már a kínlódásból (Én nem szoktam enni éjszaka, de ha marja a gyomron az éhség, akkor aludni sem sokat...)
2012. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

10kilós limit? nálunk a védőnő 12-13kg-ot nevez normál kismama hízásnak, 8kg vagy alatta a celebeké (ő mondta:-)), 13kg fölött meg akinek nem sikerült tartani a kitűzött célt, de azokat sem kövezi meg ha jó a vérképe, vércukra.


Előzőnél 13kg-al zártam, szoptatás után 4kg-ot kellett leadnom, de engem az is nagyon zavart, amíg le nem ment, hát még 10en X.

Köszi a válaszokat, valószínű h porciózni fogok és amit a fölött ennék, azt nem eszem, éjjel sem, bár így is van h 4kor sikerül elaludni, 6kor pedig ébred a lányom:-S

Írjatok még, ha valakinek van tuti csodareceptje:-)

2012. nov. 21. 15:26
 7/7 A kérdező kommentje:
jah és magnerotot szedek, volt egy idő amikor magneb6-ot szedtem, akkor én is tapasztaltam hogy nagyon ennék és amikor abbahagytam, elmúlt.
2012. nov. 21. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!