Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet vetélés után a...

Hogy lehet vetélés után a következő terhességet para nélkül végigcsinálni?

Figyelt kérdés
Elméletben tudom, hogy ne parázzak, ne gondoljak rosszra, stb., de ezt hogy lehet tényleg megvalósítani?
2012. nov. 21. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehezen, de muszáj nyugottnak maradnod,k mert ha azon gondolkodsz mindig hogy elvetéltél, megtörténhet újra a dolog, mert a stressz nagyon sokat árt, úgyhogy ne gondolj a múltra és próbálj megnyugodni, még akkor is ha nehéz, gondolj a mostani babádra és nyugodj meg, pihenj foglald le magad hogy ne gondolj a múltra
2012. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elméletben erről már regényt tudnék írni, de mégis mindig ott motoszkál a fejemben a gondolat, nehogy megint baj legyen. Mikor lehet majd megnyugodni egyáltalán?
2012. nov. 21. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet!:)

Nekem a szülésem sikerült rosszul. Szerencsére nem lett baja a babámnak, de mondtam is a dokimnak,hogy a 2. gyereknél tuti végigidegeskedem az egészet!

2012. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne gondolj rosszra csak a jón járjon az eszed főleg ha uh-n is jót mondanak akkor meg pláne. Az vigyen előrébb hogy minden rendben van.
2012. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy egy jó ultrahang eredmény megnyugtat, de főleg az elején még előtte remegek, hogy mi lesz. Utána pedig azon,hogy a következőn is minden rendben lesz vajon? Ha hetente megnyugtatnának, tényleg nyugodt lennék, de ez nem így működik, ugye. Sosem voltam parás, de ez ellen, úgy érzem, nem tudok tenni. Pedig nem szeretném, ha a babám érezné ezt a stresszt bennem.
2012. nov. 21. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki így van ezzel nem csak te, mert attól a perctöl amikor megtudod hogy anya leszel sosem ér véget az aggodalom, egy anya egész életében aggodni fog a gyerkei miatt, de meg kell tanulni fékezni a stresszelést, és csak egy normális aggódási formát felvenni, nem a depresszió formáját és a pánik formát
2012. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj, az előttem válaszoló de jól leírta!!:-)) Mindig idegesek leszünk, akárhanyadik terhesség, vagy baba. Nekem 5. terhességem, de még csak a 2. babánk fog születni. Idegeskedem, aggódom, de igyekszem vigyázni, hogy ne pánikoljak. Minden uh előrébb visz, egyre nyugodtabb leszel! Próbálj természetes módszereket bevetni a lazításhoz, tea, illóolaj, masszázs. És tudatos nem idegeskedni! Ezt persze magamnak is mondom, nem csak neked:-))
2012. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 90niki válasza:

Én most vagyok 2.ra terhes tavaly februárban elvetéltem:(:(

Én nem tudom para nélkül csinálni és tudom,h az sokkal rosszabb,de nem megy úgyh sztem sehogy nem lehet para nélkül végigcsinálni...jah és hozzáteszem 6hetes vok és már fenyegető vetélést mondott ma a doki úgyh így méginkább sehogy...:(

2013. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!