Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+4hetes vagyok de egyáltalán...

7+4hetes vagyok de egyáltalán nemvagyok rosszul néha émelygek meg szurkál a pocim és semmi több ja és nagyon sok krémes és vizes folyásom van, lehet hogy akésöbieken még rosszul leszek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugodj meg nekem sem volt semmi bajom mi a szerencsések táborába tartozunk.Én most vagyok 13 hetes és azóta sincs semmi bajom!Örülj neki tudom fura hogy nincs tünet de legalább nem szenvedünk!;)
2009. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Örülj neki!

Nekem az elsővel sem volt semmi bajom a 41 hét alatt, most 12 hetes vagyok, és megint semmi.

Egyáltalán nem bánom, hogy nem hányom végig az éjszakákat...!

2009. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sziasztok csatlakozom kedden leszek 15etes és hála isenek soha egy hányinger vagy 1 szédülés neaggodj addig jo amig nincs tünet!!!!kellemes babavárást neked és a többieknek is!!
2009. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!