Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerinteket? Ugye nem lesz...

Szerinteket? Ugye nem lesz baj? Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Csütörtökön kezdődött enyhe világosbarnás folyás.Pénteken elmentem a női klinikára gondoltam ott tuti értenek hozzá hisz csak ezzel foglalkoznak egész nap.Megvizsgáltak,meg csináltak uh-t azt mondták nincs gáz,meg ha lenne akkor se tudnánnak mit tenni,meg különben is korán jöttem.5 HÉT 5 NAPOSAN.Csak a folyás miatt mentem ilyen korán.Majd vasárnap a klinika ügyeletére mentem hogy még mindig tart kb kiröhögtek hogy az ügyelet nem erre van itt nem tesznek csodát.Megvizsgált a méhszáj zárt nincs gáz.Meg barnázás az elején sokmindenkinél van.Közb végig nevetett rajtam.Kedden elmentem az sztk-ba ott megint csináltak uh-t a pénteki eredményhez képest nőtt a baba,és itt se mondtak semmit.Ma ez már a 4-ik doki elmentem egy magánhoz.Azt mondta igen ilyen gyakran előfordul de attól nem normális ez a folyás és kaptam gyógyszert.Azt mondta előbb is jöhettem volna de megpróbál mindent megtenni.

Most magamat örlöm hogy miért nem egyből ide mentem.De annyira talán nem én vagyok a hibás hiszen előtte már 3 különböző dokinál is jártam.Volt már valaki úgy hogy kb 1 hét barnázás után kapot utrogestant és a pici megmaradt?

Azt mondta a mai doki hogy szerinte kisebb mint kéne lenni,be tudja hozni a lemaradást?Ha tényleg picit kisebb bár más géppel nézte mint előtte a többi doki.


2012. nov. 21. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is kisebb volt az elején, mint kellett volna. Most meg már inkább nagyobb:)

A barnázáshoz nem tudok hozzászólni, mert én ezzel a babával úgy estem teherbe, hogy spirál volt fent, és aznap mikor levették, akkor véreztem utána már nem. Majd írj mi a helyzet:)

16hkm.

2012. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ez sajnos ilyen, ha nem rogton maganhoz mesz, akr az ugyeleten lesz@rnak.

Nekem is volt barnazasom, kb 3 napig. En nem katam ra utrogestant, mert a dokim pont szabin volt, es ugyanezt csinaltam en is. Sztkrol ugyeletre jartam, mindenhonnan elkuldtek. PIhentem, magneziumot szedtem, es szerenecsere elmult.

Ma vagyok 35 hetes 4 napos, mnden rendben volt!:))

Bztosan minden rendben esz, ha meg gyogyszert is kaptal!

Pihenj spkat!:)

2012. nov. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia.ne aggódj ,nálunk is ez volt és eltartott vagy a 8. hétig.kiderült hogy egy baba mellett lévő haematóma okozta.de nem volt baj,kaptam gyógyszert és kb egy hét múlva elmúlt.ne idegekedj nem lesz baj

üdv

2 hós. kislány anyukája

2012. nov. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!