Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Hogyan tudnám leszoktatni a páromat a dohányzásról? Próbáltam megkérni, de hallani sem akar róla. De engem nagyon zavar, és sokba is kerül! Én is dohányoztam terhesség előtt, de mióta babát várok, a szagát se bírom. 15 hetes kismama.

Figyelt kérdés
Nem cigizik előttem, de mégis nagyon zavart, mert érzem rajta.
2008. máj. 25. 18:03
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia!Ezt én is átéltem a férjemmel.Igaz,ő le szeretett volna szokni,csak nem ment neki.Ez tartott 6 évig,neki a biorezonancia segített,és az,hogy babát terveztünk.Ő 4 hónapja nem cigizik,én pedig 6 hetes terhes vagyok.Sok sikert nektek!
2008. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt már a baba tervezésekor meg kellett volna beszélni. De jobb, ha ennyit elfogadsz tőle, főleg, ha korábban te is cigiztél. Oké, hogy a terhesség alatt megváltozik a nőben sokminden, de ennyi kompromisszum kell.
2008. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy minel tobbet piszkalod vele, annal kevesbe akar majd leszokni. A dontest ugyis neki kell meghozni. Az en ferjem is dohanyzott, es sokat piszkaltam miatta, de mindig megbantottam vele. O le akart szokni, es egyszer elment akupunkturara es azzal sikerult neki feladni. Bar o meg a terhesseg elott leszokott, mert nem akart cigizni mig babat varunk, remelem ezutan sem szokik mar vissza! Ha nem akar leszokni, kar piszkalnod vele, probald meg elfogadni.
2008. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!