Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Autósülés? Melyik számít...

Autósülés? Melyik számít szabványosnak?

Figyelt kérdés

Úgy tudom EU szabvány szerint az új jelölés: ECE 44/04 (Felicitas könyvecske írja).

És mi van akkor, ha pl. az ECE 44/03 vagy az RCE 44/04 szerepel az autósülésen? Akkor nem használható, mert megbüntetnek, amiért nem szabványos???


2009. aug. 16. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ECE 44/03 nem babaülés, hanem ülésmagasító és megfelel a mai szabványoknak. Az ECE 44/01 és 44/02 van betiltva.

RCE 44/04-ről még nem hallottam. Nem lehet, hogy csak valami gagyira ráírták, hátha valaki nem veszi észre a különbséget, mint ahogy ADIDES-t írnak ADIDAS helyett?

2009. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi az infót! erre gondoltam RCE kezdet alatt:

[link] - már tárgytalan.


Viszont szintén ezen a honlapon találtam egy jó kis leírást a biztonsági gyerekülésekről, amiből kiderült, hogy nem ezt kell nézni, hanem van egy kb nyolc számjegyből álló számsor, annak kell 04-gyel vagy 03-mal kezdődnie. Így már tiszta sor. Köszi a választ!

2009. aug. 17. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!