Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedek napi 3x2 utrogestant...

Szedek napi 3x2 utrogestant csütörtök óta, mégis miért erősődik, és sötétedik a barnázás? Már nincs remény ugye?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek is a dokihoz hogy csináljon uh-t.

Csütörtök óta szedem a gyógyszert,meg mellé rutascorbint,és csak fekszek.Én próbálok mindent megtenni,küzdeni.


2012. nov. 24. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Csak pihenj, olvass valamit, tudom, hogy nehéz én 2x estem át ezen! De zárd ki az agyadból azt a gondolatot, hogy bármi baj lehet!
2012. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mind a kétszer rossz vége lett?Vagy lett belőle baba?

Remélem az utóbbi történt.

2012. nov. 24. 10:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is kb egy hete barnáztam amikor elkezdtem használni az utrogestánt és bár nekem kb. három nap után segített én is izgultam. De a dokim azt mondta hogy csak akkor van baj ha rendes piros darabos vérzésem van. Tehát nálad tuti van még remény. Nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen. Meg ha nem görcsölsz (mert azt nem írtad) az is nagyon jó.
2012. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3-ik hozzászoló mennyire volt erős a barnázásod.Neked is fokozódott.Szájon át kaptad a gyógyszert,vagy kúpot kaptál?Mennyit naponta?

Adtál egy kis reményt hogy Te is csak egy hét után kaptál gyógyszert.Csak az idegesít hogy legalább miért nem csökken,miért erősödik.Én 3x1-et kaptam de tegnap felemeltem az adagot 3x2-re.

2012. nov. 24. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a hüvelyit használtam. 2x1-et. De azt mondta a dokim hogy nyugodtan használjak többet ha nem akar elmúlni. És második nap használatnál mivel nem csökkent sőt lehet nekem is erősebb volt akkor 3x1-et használtam aztán utána már csak 2x1-et végig a 12. hétig. Úgy emlékszem 3-4 nap után múlt el. Én is olvasgattam hogy itt másoknak egyből elmúlt ahogy használni kezdték de nekem nem. Lehet hogy a hüvelyi amúgy gyorsabban hat. Amíg nem használtam akkor nekem olyan volt hogy hol erősebb volt hol gyengébb.
2012. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia voltál dokinál? Mi a helyzet? Remélem minden rendben volt.
2012. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen dobog a kicsi szívecske.:-)

A barnázás már elmúlhatna teljesen.Csökken már.megnyugodni akkor fogok ha totál megszünik a barnázás.

Köszönöm hogy megkérdezted.

2012. nov. 28. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, nagyon örülök! :) Drukkolok nektek.
2012. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!