Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3nap meszesz késés,3 nap erős...

3nap meszesz késés,3 nap erős hányinger, viszont mindjárt megjön érzés lehet terhesség, vagy inkább vírus, vagy gyomorrontás?

Figyelt kérdés
Tegnap és tegnapelőtt 1csepp barnás valami volt,de az is csak a papíron látszott.

2012. nov. 9. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg van az esélye. :)))
2012. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csinálj holnap reggeli első pisiből egy tesztet, ha babás vagy, akkor már ki kell mutassa.

lehetnek a terhesség jelei is a tünetek amiket írtál, de sajnos nem tudunk neked biztosat mondani... viszont a teszt valószínűleg igen :)

szeretnétek a babát?

2012. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Holnapig nem jön meg akkor tesztelek. Nem a legjobbkor anyagi dolgok miatt,de örülnénk neki.:) Már van egy kislányom.
2012. nov. 9. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! A "mindjárt megjön érzés" nálam is a terhességgel járt, de a hányinger szinte biztos, hogy nem áll ezzel kapcsolatban. Ilyenkor még egyszerűen nincsen annyi hormon a szervezetedben, hogy kiváltsa. Én a 7. hét végétől kezdtem émelyegni - persze vannak nők, akinél megeshet, de ez még ikerterhességben is igen ritka jelenség. Szerintem a teszt elvégzésével várj,mert nem fogja még kimutatni, ha úgy is van. Én egy hét késés után csináltam meg, és akkor lett olyan halvány, hogy "nagyítóval" látszott, de mivel tervezett babáról van szó, mindig feljegyeztük a párommal az együttlétek pontos idejét, tudtam, hogy akkor már több, mint 14 napos terhes vagyok.
2012. nov. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Teszteltem, látszik,hogy van ott valami,de én inkább szellemcsíknak nézem,mint pozitívnak.Ha nem jön meg,pár nap múlva tesztelek még egyet.

Amúgy amikor a kislányommal terhes lettem,a nemvárt előtt 2 nappal már hánytam is és ez végigkísérte szinte az egész terhességet.

2012. nov. 10. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Na azt nem irigylem! Én szerencsére eddig nagyjából megúsztam, de nagyon oda kell figyelnem, hogy mit eszek meg,mert ha mindent bezabálnék, amit kívánok, valószínűleg rosszabbul lennék. Hátha ezúttal jobb lesz - szurkolok neked! =)
2012. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szorítok,hogy ne jöjjön ez elő neked is. Nekem volt olyan,hogy éjjel kettőkor alig értem ki a fürdőbe.És még szülés előtt pár nappal is hánytam..:S
2012. nov. 10. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!