Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két negatív terhességi teszt...

Két negatív terhességi teszt és menstruáció mellett lehet babám, ha már lassan másfél hete hányok, és semmi sem marad meg bennem?

Figyelt kérdés
Semmilyen más problémám nincs, nem megy a hasam és nem fáj semmim sem. Az első tesztet 2 és fél hétre csináltam meg a másikat 3 hét után, és mindkettő negatív lett. Állandóan ennék, hol ezt hol azt kívánok és érzékeny vagyok az illatokra/szagokra is. Hangulatváltozásokat is észleltem magamon. Egész nap fáradt vagyok, bár ez lehet már a kimerültségtől hogy nem marad meg bennem sem folyékony sem szilárd. Barátommal megszakítással védekeztünk. Szerintetek menjek dokihoz vagy felesleges mert nem lehetek terhes?
2012. nov. 24. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha másfél hete hánysz, akkor mindenképpen menj orvoshoz. Mikor mensiztél utoljára?
2012. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most van éppen meg.Múlthét péntek óta hányok és szerdán jött meg.Először több volt mint szokott most meg már kezd is abba maradni,voltam ultrahangon is mert a háziorvos elküldött de nem találtak semmi gondot.Nem tudom mi lehet velem.
2012. nov. 24. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy clear blue tesztet is, úgy hallottam az a legmegbízhatóbb. Nekem mensi elmaradás után 2 nappal volt nagyon halvány pozi.
2012. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, de ne nőgyógyászhoz. Nem hiszem hogy terhes vagy!
2012. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így már azt gondolom, hogy ez nem nőgyógyászati probléma. A háziorvoshoz menj, majd ő tudni fogja, hogy merre küldjön tovább. Másfél hét hányás sok, ki kell vizsgálni.
2012. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam már 1 hét hányás után dokinál,sürgősségivel küldött ultrahangra,de azt mondták minden rendben van,nem látszik semmi problémáa semerre se.Most holnap viszem vissza a háziorvosnak a leletet,aztán rá két napra vérvétel,de ha addig is hányok akkor már 2 hét lesz!:S
2012. nov. 25. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem marad meg benned semmi akkor nagyon rossz a háziorvosod! Engem 2 nap sugárban hányás után kórházba vittek infúziós kezelésre És akkor már majdnem a kiszáradásnál tartottam
2012. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!