Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor vásároltatok a...

Ti mikor vásároltatok a picinek? És miket?

Figyelt kérdés
Mikor érdemes elkezdeni vásárolgatni a babának??????? ,és MIT KELL VENNEM ????????Nem kell Óriási lista csak a fontosabbak Tapasztalt Anyukák kismamák !Igaz még csak 25-hetes vagyok de semmit de semmit nem vettem még:-(

2012. nov. 25. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ennyi idősen már javában vásárolgattam, azért mert mindig az akciósat próbáltam megvenni mindenből - ez is spórolás.

Hát ami fontos:

- kiságy, gumis lepedő, body, rugdalózó, ruha amiben a kórházból hazahozzátok, pelus, popsitörlő, textil pelus, 1 cumisüveg (akkor is jól jön ha anyatejes lesz, az elején nekem pl nehezen indult be és így szükség volt rá), babakocsi, gyerekorvostól a recepteket kiváltani még a baba érkezése előtt (fürdető, popsikrém, köldökápolás), kifogó, kiskád. Biztos hogy van még olyan amit elfelejtettem, de a többiek majd biztos kiegészítik.

Boldog babavárást!

2012. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kell még babaolló is, gyógyszertári babaolaj.

eLSŐ VOLTAM

2012. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké.Nagyon szépen köszönöm ,közben írom le .
2012. nov. 25. 13:16
 4/8 anonim ***** válasza:

en a 9. hettol vasarolok.

vettem bodykat, rovid es hosszu ujjut, bluzokat, nadragokat, zoknikat, harisnyakat,rugikat, overalt, pokrocokat, agynemuszettet-racsvedovel, kiscipoket, sapkakat.

ami meg kell: textil pelus, eldobhato pelus, apolasi dolgok.


ami meg van, mert megmaradt a kislanyunktol (amiket leirtam azert vettem meg mert most fiam lesz es minden csupa rozsaszin volt): kisagy matraccal, merleg, bebior, mellszivo, jatszoszonyeg, kocsi, kagylo-bar a kagylot elcsereltuk fiusabbra, a kocsit is le kell valtani mert csajos. en is 25 hetes vagyok. boldog babavarast!

(de a szoba meg nincs kesz:D amig megszuletik remelem meglesz.)

2012. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia. Interneten találsz babakelengye listát... van rajta pár dolog, ami fölösleges, vagy bérelni is lehet, de tök jó dolog amúgy, nekünk nagyon sokat segített (szintén első baba). Csomó olyan dolog van, amire az ember nem is gondolna, nem is csak a babának, hanem neked is pl. mellszívó, szoptatós melltartó, melltartó betét, a kórházi csomag stb.

Mi viszonylag korán elkezdtük beszerezni a dolgokat, úgy a 20-22. hét környékén. Csomóan mondták, hogy babonából nem szabad, én viszont úgy voltam vele, hogy mivel jan. 2-re vagyok kiírva, a fene fog nagy hassal a karácsonyi őrületben rohangászni, legyen meg minden. Jól is tettük, a nagy dolgokat beszereztük (kiságy, babakocsi, hordozó, ruhák, ágyneműk, kád stb.), még így is sok minden maradt, de a 29. héten bekerültem a kórházba veszélyeztetetten, azóta fekszem, a páromra szakad minden, elég sz@ar lenne, ha most kellene nekiállni mindennek. Bármi lehet, én azt mondom, jobb előbb. Problémamentes babavárást és készülődést! 35 hkm :)

2012. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké.Köszönöm.Nektek is jó babavárást és mindenki vigyázzon magára :-))))))
2012. nov. 25. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Mellszívóból szerintem csak a legegyszerűbbet vedd meg, mert nem biztos hogy fogsz fejni, én sem fejtem, még mindig szopizik, 14 hónapos. Ha mégis szükséged lesz rá, ráérsz majd akkor venni elektromosat, ha már látod hogy használnád-e.

Első válaszoló voltam

2012. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Katucika0912 ***** válasza:

[link]


Én innen táplálkoztam ...


Amit nem vettem vagy nem szereztem be a listáról


Párásító

Mérleg


Minden mást beszereztem és semmi nem volt fölösleges :)


Jó baba várást !

2012. nov. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!