Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberben szülő kismamik...

Gottacska kérdése:

Novemberben szülő kismamik hogy vagytok? Sokat vásároltatok már? Hogy bírjátok a várakozást? Jó lenne tartani a kapcsolatot szülésig! Kiváncsi vagyok a változásokra! Hány kg nál tartotok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 17:35
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
Sziaaa!:)En dec.6-ra vagyok kiirva de hat nem lehet tudni lehet hogy novemberi legeny lessz!:)En egesz jol vagyok!Remelem te is!:)Hat en 2 hete voltam dokinal akkor tartottam plussz 16 kg!:D Elegge bele huztam!:)De nem banom mert a picivel minden redben,hala Istennek!Majd utanna a szülessel meg a szoptatassal lemegy!:)En meg igazan nem vettem semmit csak a kisagy van meg de az is csak azert mert ugy kaptuk!Eleg sok mindednt kapunk amit majd anyukam hoz ki nekünk külföldre ezert nem is veszek semmit,elöször megakarom nezni mit hoz es csak utanna!DE hala Istennek eleg sok mindent...babakocsi,hordozo,kenguru,ruhak...stb!:)Te hogy vagy?Hany eves vagy?Elsö baba?Fiu vagy lany lessz?Nagyon boldog baba varast!!!!
2012. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:

Mi november közepére várjuk.Sokat még nem vásároltunk, de vannak már ruhácskáink, légzés figyelőnk,kukánk....stb. Megrendeltem a babakocsit meg kinéztem a kiságyat.Én +5 kg-nál járok, de biztos lesz 10-12 a végére.Nem bánnám már, ha valahol október végén járnánk, mert éjszaka fáj mindenem ,ahogy fordulok, pedig még nem is "nagy" a pocim annyira.


28 hkm

2012. aug. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi is november közepére várjuk a "picurt". Kisfiú lesz. :-) Már van egy 2,5 éves lányunk, így a babaholmikkal nem sok gondom lesz. Bár egy-két fiús holmit persze be kell szereznem, de azt majd a szeptember 15-ei bababörzén megoldom. Eddig +8 kg, de mostanában sokkal többet eszek így szerintem meg fog ugrani ez a szám. Tényleg jó lenne tartani a kapcsolat a szülésig (vagy akár utána is)! :-)

2012. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Én 30 hetes vagyok (nov.8)!Már híztam 13 kg ot !Kicsit megviseli a testem na de megéri! Elég sok mindent megvettünk már babakocsi, hordozó, babaágy, kisruhák ból is már majdnem mindent, játszószőnyeg, forgó zenélő , mellszivó, már tényleg nem kell sokminden! de anyagilag könnyebb apránként!Én már nagyon szeretném látni :) megpuszilni a kis lábát ..egyszerűen nem tudom hogy fogom kibirni !
2012. aug. 27. 08:25
 5/57 A kérdező kommentje:
Apás sülés lesz? hol fogtok szülni?
2012. aug. 27. 08:58
 6/57 anonim ***** válasza:

November 28-ra vagyok kiírva.Mi már vettünk sok mindent,csak a legfontosabbak még nincsenek meg,babakocsi,ágy stb

Hu én +11 kgnál tartok a doki folyton szid,de most már a védőnő is rákezdte.Az emberek meg:Ikrek lesznek?Jó nagy hajad van stb. Utálom az ilyet.Még a doki is mondja hogy azért látszik hogy hízott,nagy a pocak,mintha most menne szülni.Pfff...

Ti is keményedtek?Nekem eddig 3X történt,de nagyon megijedtem hogy mi az nagyon fájt az egész pocakom.

Nekem nagyon lassan telik az idő,úgy érzem sose lesz vége.Ti érzékenyek vagytok még nagyon vagy már elmúlt?Én mindig hisztizek.:)

2012. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem is dettó ugyanez..(hatalmas a pocakod, ikrek lesznek? jól összeszedted magad) olyan idegesítő :) de hát ezzel jár. ha ilyen nagy a pocid nem csíkosodik? neme?
2012. aug. 27. 10:34
 8/57 A kérdező kommentje:
keményedni én is szoktam olyankor alig tudok járni már nehezen cipelem magam :) dolgoztok még?
2012. aug. 27. 10:36
 9/57 anonim ***** válasza:
Én már elég régóta táppénzen vagyok, mert a terhesség eleje nem volt problémamentes. Szerencsére már minden helyreállt.
2012. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:

November 12-re várjuk az első babánkat, kislány lesz. Ruhák, kiságy, pelenkázó, babakocsi, ágyneműgarnitúra, pléd, cumi, csörgő, cumisüveg már megvan. Kiskádat, lepedőket, kifogót, pelust kell még vennünk, ill nekem a kórházi cuccokat.

+8 kg-nál tartok, nem híztam, csak a hasamra. Most voltam tegnap UH-n, a baba már 1,5 kg. A hasam már alig bírom, fáj a derekam és a lábam, a pici pedig rengeteget mozog...

29 hkm

2012. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!