Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt miért több a...

Terhesség alatt miért több a hüvelyváladék? A méhből jön?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem a méhből jön, mert az televan magzatvízzel és egy babával, onnan nem jöhet. Nem, ezt a hüvely termeli, fokozottan "ügyelve" a tisztulásra. AZért termelődik, mert megnövekszik a hormonszint, és az utolsó egy hónapban tetőzik, akkor a legnagyobb a mennyisége.
2012. nov. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

uhh akkor lesz ennél több is??? de várom már :D :D bocsi h beleszóltam de ez érdekelt engem is :D

25hkm

2012. nov. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Lesz még több is. :) Úgyhogy készüljetek fel tisztasági betétekkel. Az én dokim ugyan írt fel kúpot, de az csak ideiglenesen, pár hétre szünteti meg, utána ugyanúgy visszajön, úgyhogy felesleges pénzkidobás volt, bár nem volt drága (talán hatszáz forint, vagy még annyi se). Ki kell bírni. Szülés után nem marad belőle semmi. :)


Boldog babavárást nektek!

2012. nov. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem a méhből, hanem a hüvelyből jön:D


Az első jól megírta miért. A szervezet vigyáz a babára, a több hüvelyváladék véd a fertőzések ellen.

2012. nov. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen a hüvelyből jön mert tisztul! és készüljtek mert egyre több lesz:-) Én már kész vagyok mert sok is és víz szerű úgyhogy megijedtem nem e a magzatvíz e de nem hála a jó égnek! Amúgy a hüvelykúp nem sokat ér legalábbis nekem már vagy 4különbözőt írt fel a doki (az 500ftostól a 4500ftosig)és kb 3-4napra szünteti meg!
2012. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem a múltkor írt a doki egy 3000ft-osat, de ugyanúgy megmaradt a folyás. Nekem nem vízes, hanem inkább ilyen csomós, sárga.
2012. nov. 26. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. Elkezdtem a 25. hetet és már pár hete elég sok a váladék de jó tudni vagyis nyugtató olyan szempontból h ez normálisnak mondható mert már kezdtem aggódni h csak nekem folyik ennyire. :)

Akkor nem is próbálkozom kúppal mert ahogy olvasom nem sokat ér. :/

2012. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 17 hetes vagyok. Engem nem is annyira zavart a folyás, csak az orvosom annyira mondta hogy ajánlja ezt a kúpot. Aztán koppantam mert semmit nem értem vele, csak kidobtam 3 rugót az ablakon:s
2012. nov. 26. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!