Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyi hüvelyváladéka van?

Kinek mennyi hüvelyváladéka van?

Figyelt kérdés
Nekem a doki múltkor írt fel egy P.betűs gyógyszert, de szerintem nem lett kevesebb. Mennyi a normális? Nekem napi 1 tisztasági elég, bár nem a vékony fajtából estére már tele van és előbb kiveszem. Vszínűleg több lesz majd, ahogy nő a pocim? 29hkm

2012. júl. 9. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok, és nagyon zavaró. Állandóan tisztasági betét kell, napi 1-2-t használok el, de a legvékonyabb fajtából. De ez is zavaró ebben a hőségben.

Folyásom amúgy ilyen sárgás színű :/

9hkm

2012. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 13 éves koromtól volt folyásom,nem kevés,így amikor terhes lettem sem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki. Az orvosom megvizsgált,neki is mondtam,hogy mi a helyzet,kenetet vett és mondta,hogy használjak canestent. Hozzátenném nem volt sem színe,sem szaga,így félve,de ellőttem azt a 3 hüvely kúpot. Azóta alig van folyásom,szóval valami tuti nem volt oké annak ellenére sem,hogy kamasz korom óta volt és sosem mondta egy orvos sem,hogy baj lenne. Azóta t.betét sem kell,nagyon más érzés így létezni :D beszélj az orvosoddal mindenképp! Lehet semmi,de lehet segít rajtad is.

Szintén 29 hkm

2012. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A folyás önmagában nem okoz problémát,ergo semmilyen gyógyszer,kúp nem kell rá!! Bár a fertőzések melegágya is lehet,de megfelelő higiéniával elkerülhetőek ezek a fertőzések!

A bő folyás is a terhesség természetes velejárója!!Nincs "normális" mennyiség.

A pocak növekedés nem befolyásolja a folyás mennyiségét!



Nekem az 5. héttől sok volt a 2. és 3. terhességemnél,az elsőnél nem emlékszem,de a doki a 16. héttől kúpokat írogatott fel-pedig nem kellett volna,a doki nem is mondta hogy konkrétan mire,csak annyit,hogy "csúnya folyás". Azóta tudom,hogy miért írta fel- jobb félni,mint megijedni volt az oka.



Boldog babavárást és egészséges kisbabát Nektek!! :-)


Üdv: 3 lányos,9hkm

2012. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem napi 2 tisztasági betét kell a vastagabb fajtából. Elég sok, engem nagyon zavar. De szerencsére tiszta, vett kenetet a doki, nincs benne semmi az ég világon, még candida sem. Csak ebben a melegben nem esik jól még a betéttel is melegíteni magamat.

26 hkm.

2012. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell tisztasági betétet használni, csak már most a végén, a nyákdugó miatt használok!

40+3 hkm

2012. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,kicsit megnyugodtam.Azért gondoltam,hogy a vége felé már több lesz, hiszen többet kell menni WC-re is, és gondolom jobban nyom majd alul is, s elcsepeghet a vizelet.
2012. júl. 11. 19:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!