Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek van/volt előteje? És ki...

Kinek van/volt előteje? És ki tudja mitől van vagy nincs

Figyelt kérdés

Én a 20. hétben vok és pont egy hete hogy elkezdett csepegni az előtejem! Arra lennék kíváncsi hogy van e összefüggésben a későbbi tej mennyiségével, és hogy ez egyáltalán miért van?


Előre is köszi mindekinek!!!!!!!!!!!!


2009. aug. 17. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem,nincs összefüggésben a későbbiekkel,hogy mennyi tejed lesz.Nyomkodni nem szabad,tegyél be melltartóbetétet.
2009. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is kb 20hetesen volt elötejem,én csináltam semmit4 vele!melltarto betétet használtam,de nem nyomkodtam!összefüggés nem tom mi lehet,bár nekem egy éves a fiam,de még van böven tejem!
2009. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első és most a második terhességemnél is kb. ilyenkor jelentkezett.

A kislányommal nagyon sok tejem volt, de én se hinném hogy emiatt. Most 30 hetes vagyok és még mindig "folyik". Inkább csöpög. Ne fejd, vagy nyomd, hagyjad, had csöpögjön.

2009. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!