Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már, hogy elszámolták az...

Volt már, hogy elszámolták az időt, vagy később fogant a baba? Szept 14-én volt meg utoljára és nincs még szívhang. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

De petezsák van?

Szerintem igen, foganhatott később!

2011. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem igen,mert mensi szerint én is 16 hetes lennék,de az Uh szerint 15 vagyok.Úgyhogy nyugi,lesz ott szívhang!Gratulálok a babához!
2011. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, hogy gond van, mert nincsenek terhestünetein csak a mellfeszülés, de valahol meg úgy érzem várni kell még a miss ab-al
2011. nov. 3. 20:22
 4/16 A kérdező kommentje:
Baba is van, 2 hete 6mm petezsák volt csak, most 6,5 mm a baba
2011. nov. 3. 20:23
 5/16 anonim ***** válasza:
Persze, senki sem tudja (vagy max. csak Te tudhatod), hogy mikor fogant a baba.
2011. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Abban bízom, hogy a doki gépe a magánrendelésen nem a legjobb, és holnap minden ok lesz. 3 éve várjuk......
2011. nov. 3. 20:24
 7/16 A kérdező kommentje:
Elképzelhető mert akkor hét közben nem voltunk együtt
2011. nov. 3. 20:25
 8/16 karina1111 ***** válasza:

nekem is ugyanakkor volt meg utoljára, és múlt csütörtökön nem volt szívhang. Biztos vagyok benne, hogyha kéne lennie, akkor már szólt volna az orvos. De ha nő, akkor úgyis lesz szívhang. sokan írják, hogy 6-7 hetesen már kimutatható a szívműködés... ez mindenkinél más. Amúgyis, de ha meg ennyire vártátok már, még jó, hogy izgulsz.


Nekem is szinte csak a szoros naci és a mellfeszülés van meg. Pár napja hányingerem is van, de az az Utrogestan-tól, mert fenyegető vetélésem VOLT (már minden rendben) Nem egy nőt ismerek akinek egyátalán nem volt hányingere, vagy csak a8. hét után jelentkezett.

2011. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a doki már azt mondta minél előbb be kell fejezni, mert nincs sok esély, hacsak ma nem látnak szívhangot a jobb gépen.
2011. nov. 4. 04:33
 10/16 Atroposz ***** válasza:
Elmennék másik dokihoz 1 hét múlva.
2011. nov. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!