Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor sterilizaltatok ki a...

Mikor sterilizaltatok ki a korhazi taskaba a cumisuveget, mellszivot, cumit stb?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok,de mi van ,ha csak a 40. heten szulok? Addig ugysem marad steril nem? vagy majd 2 fajas kozott sterilizaljam gyorsan? Vagy nem baj,ha ennyivel elotte keszen van?
2012. nov. 26. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Mellszívót tudnak adni a kórházban, felesleges bevinned, mert ott sem tudod rendben tartani. Cumit, cumisüveget, normális kórházban nem lehet használni. Nem is értem minek kelle arra a 3 napra. Akkor mellre kelle tenni a babát, nem cumira.
2012. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kulfoldon nem ugy mukodik,mint otthon. Valaki esetleg erdemleges valasz? :)
2012. nov. 26. 10:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Az egész készletet rakd be egy mikrózható sterilizálóba, és a kórházban is tudod majd használni, nagyon hasznos a mikrós sterilizáló.

Főleg, ha esetleg ott is használod, akkor jó lehet, hogy használat után ki tudod sterilizálni. Valamibe úgyis vinned kell ezeket.


A magán véleményem: tök felesleges ezt az egész pakkot elvinni, én szültem két gyereket, és semmi ilyesmit nem vittem, a második nap lett tejem, és szoptattam, nem kellett mellszívó, stb.

És a szoptatás sikere főleg abból áll, hogy a baba eleinte rengetegszer van a cicin.:)

Ha mégis kellett volna össze volt készítve, és a férjem behozta volna.:)

2012. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem sterilizáltam. A kórházban oda tudod adni a csecsemősöknek, és ők sterilizálják. Üveget nem vittem, mert szoptatásra készültem. Vízhez adnak ők ott. Cumit csak az első babám kapott a kórházi napokban, de az is kórházi volt. A két kisebb nem igényelte. Mellszívót vittem, azt oda adtam első nap, hogy fertőtlenítsék. ( de nem használtam azt sem végül)
2012. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet, és biztos a gyerek sem úgy működik. Amúgy még várhatsz vele, kb a 39. hétig. De ha a kórházban is sterilizálják neked akkor ráér ott. Ha nem akkor felesleges bevinned, hiszen ott sem tudod az első használat után sterilizálni.


De még mindíg nem értem, miért akarsz cumit meg cumisüveget dugni az újszülötted szájába. Ezzel rontod az esélyeid a szoptatásra. Persze a te dolgod.

2012. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2012. nov. 26. 10:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem sterilizáltam itthon. Nálunk a kórházban minden szobában volt sterilizálós folyadék, úgyhogy ott a helyszínen meg lehetett oldani. Amúgy meg az egy dolog, hogy otthon megcsinálod, de minden használat után el kell végezni, szóval a kórházban is szükség lesz rá, ha használni fogod, biztos ott is lesz rá lehetőség, ahol te fogsz szülni. De ha biztosat akarsz tudni, akkor inkább kérdezd meg magát a kórházat, ahol majd szülsz.
2012. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem hozta be frissen sterilizàlva. Utàna bent sterilizàltàk a csecsemősök. Én adtam cumit is a babàmnak, semmi gondja nem lett tőle (különben egy percet nem tudtunk volna aludni, mert egyfolytàban sírt, tejem még nem volt, a csecsemősökhöz nem vihettem ki, mert húztàk a szàjukat). Másfél éves koràig szopizott.
2012. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia én nem sterilizáltam itthon semmit...van a korházban sterilizálo folyadék mindenki azt használta..2 fájás közt???ez aranyos na arra nem lesz időd...:-))

Kérdés mit akarsz sterilizálni?

2012. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előzö vagyok csak azért kérdeztem mit akarsz sterilizálni mert ciciztetni kéne a babát...:-))max pici cumit kell sterilizálni cumisüveget ne akarj neki adni ha nem muszály..
2012. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!