Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20. héten késő már orvost...

A 20. héten késő már orvost választani? Vállalnak még?

Figyelt kérdés
Az elején nem akartam elsietni a dolgot, több dokinál is voltam és nem volt mindenki szimpi, aki pedig igen, arról kiderült, hogy szülést már nem vállal. Ti hanyadik héten fogadtatok orvost?

2012. nov. 26. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő,bár vannak olyan orvosok a környezetemben,akik nem vállalnak,mert nem hozzá mentél az elejétől kezdve.Nálam is úgy volt,hogy a 20.héten megyek át,de a 8. héten rájöttem,hogy fogadott nélkül.....pfff,nem sokat foglalkoznak velem,és nem bántam meg,hogy már akkor kerestem mást.
2012. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
35 héten elöbb nem
2012. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20-25. hét körnékén még bőven időben vagy.Később már nem szívesen vállalnak el.
2012. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja.Valaki a 20.hétig és van aki akár az utólsó héten is.Nekem ezek a tapasztalataim.
2012. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sajnos ide-oda költöztem a várandósságom alatt, és a múlt héten, 35 hetesen voltam annál a dokinál, akinél végül szülni fogok. Nem tudom, hogy ha nem egy kisvárosról és némi protekcióról lenne szó, elvállalna-e, mindenesetre így elvállalt. És nagyon szimpatikus, a városban sokak szerint a legjobb doki. :) Szerintem ez az adott orvos leterheltségétől és szokásaitól függ.
2012. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia én 6 hetesen mentem hozzá először és 26 hetesen váltottam le!A korház miatt és ő miatta is...kiderült a 26.héten hogy mikor szülök ő sielni fog...de majd apukája aki szintén doki majd ő vállalja...na neee!!Akihez mentem egy másik korházba az nagyon ott volt rendesebb volt mint az akitől eljöttem...
2012. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kicsit bonyolult volt, mert akihez jártam dokihoz, Ő elment külföldre dolgozni. Beajánlott egy dokinak, ekkor voltam 26 hetes. De nem voltam elégedett. 34 hetesen váltottam és nagyon meg voltam elégedve az új dokival. Viszont kevés doki vállal el ilyen későn. De 20 hetesen még tudsz keresni dokit.
2012. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel a dokim elment a kórházból a 32.héten, szóltam egy másiknak, de sajnos ő nagyon nem volt szimpi, így a 36.héten választottam egy másikat. Sikerült nála szülnöm, én nagyon elégedett voltam, vele rögtön kialakult az orvos-beteg viszony, míg az előzővel semmi.
2012. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!