Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » érdemes egy olyan fogadott...

érdemes egy olyan fogadott dokival foglalkozni akit ha hívok 2-3 hetenként, mindíg emlékeztetnem kell rá ki vagyok mi vagyok, pedig nincs is csak pár betege?

Figyelt kérdés

2012. nov. 26. 11:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom mióta vagy nálla, de én váltanék. Ha fogadott doki, annyit csak ér a pénzed, hogy a telefonba a neved.
2012. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Mármint, hogy beírja a telefonba a neved. Bocsi
2012. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

én nem bánnám ha beírná a nevemet de nem akarok erőltetni semmit,

esetleg megemlíthetem neki hogy mi lenne ha elmentené

végül is mi van akkor ha megbeszélünk vmi időpontot de neki közbe jön valami és még értesíteni se tud én meg ott várok rá a rendelőben vagy bárhol.


a mai orvosoknak nincs annyi eszük hogy elmentsék a páciens nevét?


szerintetek kérhetem hogy mentse el?

2012. nov. 26. 11:45
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

6. gyerekemet szúlöm 6 év alatt ugyanannál azorvosnál, ls nincs elmentve a számom neki. Az első terhességemnél sokszor előfordult, hogy nem tudta, ki vagyok, vagy emlékeztetnem kellett rá, hogy megbeszéltünk valamit, aztán javult a helyzet. Most már ismer minket, és persze, bármikor hívom, tudja ki vagyok, de tudom, hogy a számom nincs elmentve neki.


Szerintem egy orvos sem menti el a pácienseit a telefonjába.

2012. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

csak ez így olyan kínos,nekem is meg szerintem neki is

hogy folyton emlékeztetnem kell rá és elmesélni hogy nála szültem ekkor meg ekkor és megbeszéltük hogy hívom ekkor meg ekkor és közbe végig gőze nincs arról ki vagyok..

tudom elfoglalt, de mégis.

legutóbb múlt héten hívtam,legközelebb majd évvégén fogom de már előre látom hogy ecsetelnem kell neki újra a dolgokat, bár ha meg majd meglát lehet beugrik neki ki vagyok, mert azt mondta hogy arcról ismerősek neki a hölgybetegei.


na mindegyis köszönöm a választ :)

2012. nov. 26. 11:55
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem barátok vagytok, hogy elmentse a számod a telefonjában. Ha akarsz tőle valamit, igen, el kell mesélni ki vagy és mit akarsz, mert fejből nem fogja tudni az összes sztk-s betegének a nevét. Neked egyetlen embert kell megjegyezned,meg a saját bajaid, neki meg, ha nem is népszerű, akkor is min. napi 10-15 embert, de én inkább többre tippelnék. Nem hiszem, hogy ez annyira meglepő manapság. Ha meg úgy érzed, a pénzedért többet akarsz, akkor menj magánklinikára, ahol sms-t is küldenek, mikor kell bent lenned, és név szerint fognak köszönni.
2012. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Második babámmal vagyok várandós, s tudom, hogy nem szerepelek a telefonkönyvébe. Egyrészt nem is férne be ennyi kismama, másrészt szerintem egyetlen orvos sem jegyzi meg a betegeinek a telefonszámát.

Az első gyermekemmel igen, éreztem, eleinte nem tudta, ki vagyok, de én nem éreztem kínosnak elsorolni a főbb bajaimat ahhoz, hogy be tudjon azonosítani. Most a második várandóságom alatt már érzem, hogy elég a nevemet mondani, s azonnal beugrik, ki vagyok. De abban biztos vagyok, hogy a teljes kórképem már nincs meg. Úgyhogy nagyvonalakban most is vázolom, hogy mik az előzmények, ő meg türelmesen kivárja.

Az meg, hogy nem tud értesíteni, ha közbejön neki valami... Legutóbb 4 és fél órát vártam rá, mert ügyeletes volt, s 4 műtétet vitt egymás után. Az asszisztensnője természetesen tájékoztatott, én meg kivártam a sorom. Ez nem egy olyan szakma, ahol ritka, hogy közbejönne valami, s elvárható lenne, hogy telefonon értesítsen, ne indulj el otthonról.

2012. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, hogy nem tudja,hogy ki vagy. Én évek óta jártam a nőgyógyászomhoz mikor teherbe estem, nála szültem az első babámat,és a másodikkal is hozzá jártam, és csak azért nem nála szültem mert elment a kórházból, de amikor felhívtam és bemutatkoztam mindig elmondtam hány hetes terhes vagyok, és mi a helyzet velünk. Én nem vártam el tőle,hogy tudja hány hetes vagyok, és tudjon mindent rólam. Azért-is-van a kiskönyv, hogy abba belenézzen és kb. képbe legyen.

Amúgy sajna meghalt autóbalesetben, nagyos sajnáltam:-(

2012. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Hát, akkor nekem ritka rendes dokim van, mert elég a nevemet mondanom, hogy tudja ki vagyok. :) És tudom, hogy amikor a fiammal voltam terhes el volt mentve a számom neki, mert már ahogy felvette a telefonta a nevemen szólított.

Szerintem ha csak pár betege van, akkor elvárható lenne, hogy tudja ki vagy...

2012. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Nos, az én dokim pl. elmenti a páciensek telefonszámát. Én már az első babámat is nála szültem, akkor is ha hívtam nevemen szólított rögtön a telefonban. Viszont azt azért mindig el kellett mondanom, hogy hány hetesek vagyunk, mert rengeteg páciense van, szerintme lehetetlen is lenne észben tartani. De, ami leginkább meglepett, hogy amikor újra terhes lettem és hívtam, még mindig meg volt a számom. Nem tudom, hány gigás memóriakártya lehet a telefonjában. :)

Szóval szerintem a nevedet azért jó lenne, ha tudná, ha már egyszer magándoki.

2012. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!