Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. heti uh után mi lesz a...

18. heti uh után mi lesz a következő kötelező vizsgálat? A védőnőm nem akart éppen segíteni.

Figyelt kérdés

A védőnőm válasza annyi volt: Neked nem adtam olyan papírt amin rajta van? Hát mondom nem tudom, megnézem otthon.

Hát kaptam papírt, de azon annyi van, hogy mikor kell védőnőhöz menni és cukorterhelés stb...

Megvolt a 18. heti uh, ma megyek az orvoshoz cukorterhelésre beutalót kérni, meg tudom hogy 1-2 héten belül kell mennem védőnőhöz, de utána? Nem lesz kötelező uh?

21hkm


2012. nov. 26. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd az orvos mondja meg, hogy mikor menj ultrahangra, nem a védőnő. Általában ilyenkor már csak a 32 hetes uh van hátra.
2012. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 30. héten kellett mennem utána. A kiskönyvembe az ultrahangon az asszisztens be is írta: kontroll a 30.héten és szóban is elmondta. Neked nem mondták? Szerintem előtte telefonálj majd be, mert ez is változó lehet, 30-32. hét között kell valamikor menni, amikorra mondják.
2012. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia! az én hivatalos UH beutalós papíromon a 18. heti UH után sajnos csak a 30. héten van UH. de a dokim behívott a 25. hétre is egy ultrahangra. a legtöbb helyen ilyen sokat kell várni. nem tudom van-e orvosod,esetleg tőle megkérdezhetnéd. amúgy meg a védőnőnek kötelessége szólnia időben a legközelebbi vizsgálat előtt!

22hkm

2012. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kittycica1987 ***** válasza:
Terheléses cukor a 24. hét körül. Bár akkor nem csinálnak ultrahangot aztán a 30. heti Uh.
2012. nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 24. héten megyünk 4d-re úgyhogy akkor nem lesz olyan messze a 30. hét. :)
2012. nov. 26. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Én majd jövő hét kedden megyek a 18. heti UH-ra,és majd akkor mondják meg,hogy hanyadik héten kell mennem újra.A vizsgálatokat pedig mindig a védőnő mondja meg,de nem előre.Pl 14+6 hetesen mondta először,hogy 16 hetesen mennem kell AFP-re.Majd dec. 17.én megyek hozzá,és sztem akkor fogja megmondani,hogy mi a következő ,,vizsgálat,,.Sztem a terheléses lesz,de nem vagyok benne biztos,mert nem mondja meg előre,hogy milyen vizsgálatok várnak még rám szülésig. :(
2012. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!