Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a nagyobb baj a 2000...

Mi lehet a nagyobb baj a 2000 es méhszáj érték vagy az ujjhegynyire nyílt külsö méhszáj?

Figyelt kérdés
30hetes vagyok és a dokim nagyon mondogatja nekem h koraszülött lesz a kicsi..csak éppen azt nem mondja h mi miatt...csak annyit h feküdjek és reménykedjek h kihúzzuk legalább januárig....most akkor mitöl van ez??Vagy hát a fennt említett dolgok miatt gondolom de h pontosan ezek mit jelentenek?.Elsö baba és nem nagyon tudom öket hova tenni tudom h egyik se jó de azért szeretnék erröl egy kis információt!Segítsetek kérlek!
2012. nov. 27. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2100 érték volt a 24. héttől. Nem okozott semmi gondot, 39. héten szültem. Szerencsére az orvos sem paráztatott emiatt sosem.


A nővéremnek teljesen zárt volt méhszája, mégis a 29. héten megszületett a babája.

2012. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok nekem 2000 res semmi problémám nincs illetve holnap megyek vizsgálatra kiderül kinyiltam e vagy maradt az érték mert se ágynyugalom se pihit nem tudtam beiktatni az életembe
2012. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 30. héttől 2100-as méhszájértékem volt. A 35. héten már 2110-et írt be a doki. Akkor azt mondta biztosan nem viszem el a kiírt időpontig. 37+4 hétre született a lányom!
2012. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet h valamit nem mond el??Mert mint írtam nagyon mondogatta h korababa lesz azt mondta ö annak is örülne ha kibirnám a 34.hétig...mondom az ugy akkor nagyon jó a 26.hét óta fekszem mert azért kockáztatni meg nem merek.
2012. nov. 27. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!