Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben az esetben meddig...

Ebben az esetben meddig szedjem a magnéziumot?

Figyelt kérdés

Napi 4 db magnerotot szedek. Már a 22. hét óta keményedek, és a 34. héten elkezdtem nyilni is. Most 2110 a méhszáj értékem, délután megyek a dokimhoz, lehet, hogy még tovább nyilt. Ez múltheti érték.

December 18-án lesz programozott császárom. Első baba.

36+3 hetes vagyok. Hagyjam már abba a magnéziumot vagy mivel úgyis progis császár lesz, szedjem addig, hogy nehogy előtte meginduljon és sűrgösségi legyen belőle? Mit tanácsoltok?



2012. nov. 28. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a kérdést, délután az orvosodnak tedd fel!

Személy szerint én szedném a magnéziumot, azzal nem ártasz és szerintem nem tenne jót a babának, ha a 39. hét előtt születne meg.

2012. nov. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még a héten.
2012. nov. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel. A dokidat kérdezd, de szerintem ilyen hejzetben nyugodtan szedheted, ártani nem fogsz vele, maximum csökkentsd.
2012. nov. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3as vagyok, ezt egy hasonló kérdésnél találtam.



chococa_aath válasza:


hello! nekem a nagynéném végig szedte a magnerott-ot.. 40héten császározták de alig tudták kivenni a picit..a doki szerint azért mert sokáig szedte a mg-ot...és ha nem progis császár lett volna akkor túlhorja a bébit..

én most vagyok 36-hetes és nekem mondta a dokim hogy már hagyjam a fenébe csak a vasat szedjem.. és am visszatart a magnézium mert a kórházban is azt adnak.. infúzióban.. vagy ki miben kapja.. további jó baba várásst:))

2012. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segitettetek!:) mindenkinek ment a zöld kéz!

Vasárnap töltöm a 37. hetet, akkor addig szedem. Megkérdezem a dokim duelutan, de szerintem ő is ezt fogja mondani, gondolom :)

2012. nov. 28. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!