Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokim magnerotot irt fel!...

A dokim magnerotot irt fel! én modositottam béres magnéziumra! LECSESZETT érte! Most a kiskönyvembe azt irta hogy 3x2-2mg (béres)! Szerintetek? Most magnerot vagy béres magnéziumot szedjem!?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is 3x1 Magnerotot "ajánlott" a doki, de sajnos nem tudtam megenni, mindig kihánytam. Már ha csak rágondoltam akkor rosszul lettem, olyan nagy és gyógyszer ízű, és lenyelhetetlen :)

Azt mondta, hogy akkor szedjek nyugodtan helyette Magne B6-ot.(hasonló dózisban) Az kapszula és könnyebben lecsúszik. Én ezt szedem azóta is, de csak akkor ha fájdogál a hasam.

A Béres magnéziumból azt hiszem terhesség alatt csak napi 1 szemet ajánlanak, de ebben nem vagyok biztos kérdezd a nőgyógyászod vagy a gyógyszertárosokat!

Szép estét!

2010. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egész egyszerűen azért írta ezt a könyvedbe, mert te a Bérest szeded? Nem írhatta, hogy Magnerotot szedsz, ha egyszer nem úgy van... :)

Feltételezem, hogy azért volt bosszús is, mert nem tartottad be az utasítását és nem tudott róla; te nem lettél volna az? :D


Mellesleg miért módosítottad az általa felírtat?

2010. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát igazad van!én is az lettem volna!teljesen jogos volt tőle!azt mondták hogy ez sokkal jobb!szerinted akkor most hogy szedjem és legfőképp mit?
2010. nov. 28. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!