Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 6. héten vérezni kezdtem....

A 6. héten vérezni kezdtem. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

A doki felírt Duphastont (2X1). egy hét múlva már vérömlenyt talált a méhemben, viszont az embrió él , dobog a pici szíve. Azt mondta várjunk és éljem tovább azéletem, szedjem a gyógyszert.

Olvasgattam itt a fórumon és többeknek fekvést, pihenést javasolt az orvosuk Az enyém nem. Nem gond ez? Napközben szédelgek, de nem vészes. A vérzés minden héten egy-egy napig tartott.

Mit tanácsoltok mit tehetnék még? Aki hasonló helyzetben volt, elláthatna pár jótanáccsal.

Megjegyzem, hogy van egy 6 éves fiam és volt tavaly októberben egy vetélésem a 6. hétben. az idén pedig júniusban 12. hetesen egy zerhességmegszakításom, mert kromoszóma rendellenesség miatt nagy fokú köldöksérve volt a magzatnak. Az első terhességemkor nem volt ilyen problémám.



2012. nov. 28. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pihenj amennyit csak tudsz és sajnos csak várni tudsz ha nem tud megmaradni a kicsi nem tudsz ellene tenni sajnos semmit. :( Sajnálom de itt csak várakozhatsz. Szeded a gyógyszert és szerintem sok pihenésre van szükséged ne erőltesd meg magad semmiképpen sem.
2012. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj sokat piheni és ne idegeskedj! Nekem a 7 .héten volt vérzésem és szigorúan feküdnöm kellett. Betartottam és minden rendbe volt.
2012. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nina33: mennyi ideig kellett feküdnöm? Tp-en voltál? Bocsi a hülye kérdésért: de mit szóltak a munkahelyen? Én is ettől félek, hogy feküdnöm kell majd, de nem akarom korán bejelenteni, nem tudom, hogy mit szólnak, ha elmegyek tp-re.
2012. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6 hetesen szóltam a munkahelyemen ,hogy terhes vagyok .Azt mondták ,hogy azonnal táppénzre menjek ,mert terhesen nem dolgozhatok. Szalagon voltam a gyárba 12 órába és ragasztóval dolgoztam. Meddig feküdtem : 2 hétig szigorúan feküdtem ,pihentem . Amúgy sokat pihentem mert nem akartam elveszíteni a babát. Nekem is volt előtte egy vetélésem.
2012. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha megteheted feküdj. Első gyerekkel vérömleny miatt 2hétig, másodikkal 3-4hétig feküdtem, megmaradtak. Ahogy csak lehet, kíméld magad, akkor is ha a doki nem hangsúlyozta ki.
2012. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is véreztem a 6. héten, nekem is a pihenést javasolták. Én betartottam (bár nehéz volt, mert akkor volt kétéves a kisfiam), és minden jól alakult!

Szorítok értetek!

2012. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!