Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Premens szedek PCO-ra. Nem...

Premens szedek PCO-ra. Nem baj, hogy a ciklusom 9. n napján kezdtem szedni? Szedhetek mellé cickafarkteát és palástfűt? Mit tanácsoltok? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Premenst bármikor el lehet kezdeni szedni.


Cickát és palástfüvet azonnal elkezdtem inni, amióta csak próbálkoztunk a babával. Nem tudom, nélküle milyen lett volna. Így a 3. ciklusban babás lettem.

2009. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tehát Ciklus első napjától peteérésig cickafarkfű, aztán palástfű???Napi hány csésze?Volt valami mellékhatása nektek a Premensnél?A premenst egész hónapban szedjem?
2009. nov. 16. 14:24
 3/9 anonim ***** válasza:

A Premens egyedüli hatóanyaga a barátcserje. Folyamatosan kell szedni, megszakítás nélkül, az első időben legalább 3 hónapig. Nekem semmi mellékhatása nem volt.


A teákból napi két csészével ittam.

2009. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És mennyi idő alatt estél teherbe?Mióta volt PCO?(ha azért szedted)...
2009. nov. 16. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Én több, mint 3 hónapig szedtem a premenst de semmi. Habár, ha azt nézzük, akkor már nem fáj a mensi előtt a mellem. Ennyit javított a helyzetemen, de mást nem.
2009. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Rendszeres volt a ciklusom, én közti vérzés miatt szedtem, de nem a Premens-t, hanem a Zafír barátcserjét. 3 hónap alatt estem teherbe.

2009. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Remélem hatni fog nekem.
2009. nov. 16. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:
2 hónapja szedek előbb barátcserjét, majd Premenst. Pco-s vagyok. Kb 3 napja olyan peteérésem volt, azt hittem kilukad a hasam jobb olda, eddig még nem tapasztaltam ilyet. Tuti, hogy használ, csak türelem!!!Ma viszont kicsit újra alhasi "nem tom'mit' érzek.Kicsit uzgulok.
2009. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem hatott, reméljük neked baba lesz!Én is azt szeretnék....Köszi a választ.Drukkolok!
2009. nov. 17. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!