Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha hízok a MagneB6-t...

Normális, ha hízok a MagneB6-tól? Mit tegyek, hogy ne hizzak tovább ilyen látványosan?

Figyelt kérdés
Nekem napi 8 szemet kell beszednem, s ágyhoz vagyok kötve.. Most vagyok a 29. héten.
2008. máj. 26. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az igazat megvallva nem vagyok biztos benne, h a Mg miatt hizol. Szerintem inakbb attol, h nem mozogsz, ezert nincs szukseged annyi kaloriara, mint egy olyan nap, mikro reggel felkelsz es este fekszel, kozben meg mozogsz.KEvesebb kaloriaval nem hiznal ennyire.
2008. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A b6 vitamintól lehet hízni.
2008. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A B6 vitamintol nem lehet hizni, csak attól h étvágyat csinál és többet eszel.

Egyébként meg valószínüleg attól hízol h nem tudsz megfelelően mozogni.

2008. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az első három hónapban szedtem MagneB6-ot, állandóan csak ettem. Hihetetlen étvágyat csinált. Ha szedned kell, akkor csak a kajával tudsz trükközni. mindenki ismételgetni fogja, mint egy mantrát: "egyél sok gyümit és zöldséget". Gyakorlatban ezt úgy oldd meg, hogy minden reggel csinálj egy jó NAGY tál salátát (fejes saláta, paprika, paradicsom, retek, hagyma, uborka, tehetsz bele sajtot is, vagy főtt tojást, ráborítasz egy pohár kefirt, egy nyomásnyi majonézt, megborsozod kicsit, esetleg pár csepp citrom, viszlát). És ezt edd mindenhez (mármint sóshoz :) Egy falat szendvics, két falat saláta. Ebédhez, vacsorához szintén. Így hamarabb jóllaksz, és javarészt salátával. Nálam nagyon bevált ez a módszer, csak ajánlani tudom. kenyeret csak délelőtt egyél, ha pedig édesre vágysz, akkor eper szőlő cseresznye. Tudom, tudom, az a fránya gyümölcscukor...De inkább mint a csoki. És ami a legfontosabb: ne stresszeld magad a súlyod miatt! Már nincs sok hátra. Minden jót neked!
2008. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!