Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség esetén mit...

Korai terhesség esetén mit jelent a barnázás? Milyen állagú és milyen mennyiségű az "anyag"? Már 2. napja késik, barna és nyúlós folyásféleségem van. Lehetek terhes? Vagy most ennyi a menszesz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhesség esetén a barnázás nem igazán jelent jót. Csinálj tesztet, menj dokihoz, ő tudja igazán, mi ilyenkor a teendő. Aztán lehet egy kis hormonzavar is, úgyhogy szerintem először teszt!
2012. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazódásos váladék. Ha már kialakult terhesség, akkor viszont progreszteron hiány is okozhatja. Teszt és doki sürgősen!!!
2012. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeintem terhes vagy:)Nekem is így volt az elsővel,mensi napján barnázás.Hála nem lett semmi baj,mostmár egy éves.Most újra babát várok,és megint ugyanígy volt.Tehát ha nem nagyon erős a barnázásod,akkor szerintem nem lesz gond.Majd írj,hogy mi van???????
2012. nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos ma reggelre megjött! Annyira el vagyok keseredve, pedig még csak ez volt az első hónap, hogy próbálkozunk.
2012. nov. 29. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!