Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a jósló fájás és...

Milyen érzés a jósló fájás és az ha van az már azt jelenti hogy már nem sok van hátra a szülésig 30km?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

VAn akinek már szülés előtt 1 hóanppal vannak jólsói, nekem egyáltalán nem volt, mikor fájt az már rendes fájás volt.

Figyeld a fájásokat. Ha rendszeres időközönként jönnek, akkor igazi fájások, ha össze vissza jönnek akkor jóslók.

Ha mondjuk 10 percenként van egy fájás, majd 8, majd 6 percenként, azok az igazi fájások.

Kórházba akkor kell indúlni ha 4-5 percesek, és 40 másodpercig tartanak!

2009. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 35 hetes vagyok és kb 1 hete vannak jóslóim. A hasam szinte kőkemény lesz, a derekam majd leszakad. Alig bírok kiegyenesedni. A hasam alja meg szúrósan fáj.Ez kb naponta 1-2-szer fordul elő. A megjön érzés van még, csak én azt nem tudom milyen, mert soha nem volt semmi hasfájásom mensi előtt.

Elméletileg ha csak jóslófájások vannak, akkor azok elmúlnak, ha beleülsz egy kád kellemesen meleg vízbe.

Ha észreveszek valami rendszerességet a fájásaim között, én is kipróbálom ezt a módszert! Remélem beválik, mert jó lenne tudni, hogy valóban mikor van itt az idő, nem csak vaklárma!

Üdv: 35 hetes kismama

2009. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!