Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13+3 vagyok. Néha nyilallásoka...

13+3 vagyok. Néha nyilallásokat (vagy kisebb gorcsoket) érzek a hasamban a szeméremdomb felett. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Akinek volt hasonló tapasztalata, kérem írjon. Aggódok kicsit. Koszonom!
2009. aug. 18. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En pont ma vagyok 13 hetes es en is erzek nyilalasokat, kisebb 'gorcs' szeru erzeseket, sot ha hirtelen fordulok az agyban akkor belnyilal a szemeremdombom felett. Ha tusszentek akkor is ossze kell gornyednem mert maskent erzem a huzodast es nyilalast. Szerintem nyulnak a mehszallagok, tagul a mehunk. Legalabbis en ma voltam uh-n delelott es az egvilagon semmi gond nincs sem a babaval sem a mehemmel. Ott kapalozott, tatogott a kis draga. Szoval nem hiszem, hogy gond lenne mert akkor biztosan latott volna valamit a doki. Holnap is mennem kell uh-ra es ra is fogok kerdezni.

Boldog babavarast!

2009. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszia a gyors választ. Mos megnyugodtam. Én egy hete voltam, s legkozelebb csak 31-én megyek. Ha rákérdezel, majd írd meg légyszi, hogy mit mondott a doki, nagyon érdekelne! Elore is koszi! Boldog babavárást :-)
2009. aug. 18. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Éppen ma hívta fel a figyelmemet a védőnő (12+4), hogy előfordulhat hogy érzek ilyet. Felkészített rá... bár én még nem éreztem, de pont ezt mondta amit te is leírtál. A testünk alakulásával magyarázta, a szalagok nyúlásával.. szóval semmi gond. A védőnőt pedig nyugodtan hívd fel ha ilyen kérdésed van, ő ezért is van:)
2009. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell aggódni,bár én csak 11 hetes vagyok de ha tüsszentek vagy hirtelen mozdulok nekem is éles szúró fájdalommal jár,de ma voltam dokinál és minden rendben.
2009. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elso valaszado vagyok. Rakerdeztem a dokitol ma es azt mondta termeszetes ugyhogy semmi okunk aggodalomra. No a mehunk es termeszetes, hogy neha erzunk feszito, kellemetlen huzodasokat. Volt idom elbeszelgetni vele mert majdnem 40 percig probalta a baba mereteit levenni uh-n. Lusta volt ma nagyon a picim nem akart ugy mozdulni ahogy a doki akarta. :) De minden eredmenyunk jo lett, nagyon alacsony a kockazat a down korra.

Boldog babavarast!

2009. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nő a méhed. Nyúlnak a szalagok. MInden ok lehet, de ha aggódsz, kérdezd meg a dokidat. Amúgy végig hasonló lesz a dolog, csak egyre erőteljesebb és gyakoribb.
2009. aug. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elso válaszadó! Koszonom, hogy visszaírtál. Gratulálok, hogy jók az eredményeid! S mindenkinek koszonom a válaszokat. Megnyugtattatok :-)
2009. aug. 20. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!