Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikeres együttlét után kb.1...

Sikeres együttlét után kb.1 nappal vagy korábban éreztetek ilyen furcsa diszkomfortérzést középen az alhas alatt a szeméremdomb környékén?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 18:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Soha, semmi ilyesmit sem éreztem. edig 4 sikeres terhességn vagyok túl... Igaz, soha nem is fgyltem magam árgus szemekkel. Magát a megtermékenyülést nem hinném, hogy bárki is megérezné, hisz annyira pici egy petesejt..
2011. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Hát én érzek valami furát, amit nem szoktam, de lehet, hogy ezt annak tudhatom be, hogy most volt az ovulációm? Nem tudom. De ilyet még nem éreztem, az biztos.

Amúgy fura, hogy nem érezzük azt, amikor megtermékenyül a petesejt. És az ovulációt miért érezzük? És azt miért érezzük amikor meg fog jönni a mensi?


Egyébként nekem az ismerőseim megérezték, amikor sikerült a baba. De azt nem tudták elmagyarázni, hogy miből jöttek rá? Pl. az egyiknek 2 éve nem jött már össze a baba és amikor összejött, azonnal megérezte, hogy na most sikerült...de nem tudom honnan vette, végül igaza lett.

2011. ápr. 2. 18:34
 3/20 A kérdező kommentje:
És ez az ismerősöm még azt is hozzá tette, így mondta nekem, hogy: "Meg lehet érezni"
2011. ápr. 2. 18:37
 4/20 anonim ***** válasza:

:))) Sokan a peteérést se érzik.. Én is csak a 4. szülés utántólérzem, előtte soha! Szóval ez se általános.

Hogy sokan állítólag megérzik, hogy megtermékenyültek... Én kicsit bben is kétkedem. Biztosan nagyon várják a babát és utólag bizonyos dolgokat annak tulajdonítanak. Nekem is mondta már ismerősöm, hogy ő tudta szihnte, hogy terhes.. de ők hónapokig előtte erre "gyúrtak"... hőt mért, nyákot nézett, stb... na, én ezeket soha.. Valahogy inkább rábíztam magam a felsőbb erőkre :)

2011. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Persze, remélem, hogyte is megérezd:)) Drukkolok!
2011. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem ilyet :)

A petesejt egyébként ha 1 nap telt el ovu után, még nem tarthat ott, ahol te érezted, hanem szerintem a petevezeték magasságában kb. Szerintem. De lehet hogy tévedek, akkor javítsatok ki.


17 hetes km


17 hetes km

2011. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Most meg nem érzek semmi különöset!

Tehát valószínű, hogy nem bebeszéltem magamnak, hanem valamit tényleg éreztem tegnap.

De lehet hogy csak azt, hogy elmúlt az ovuláció...nem tudni.

2011. ápr. 3. 09:15
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mi ebben a különös. Én a ciklusom során ovu után mindig éreztem valamit.....

Hol szurkált középen, hol oldalt... nem hiszem hogy ez csak nálam lenne így. Ne figyeld ennyire magad!! Ha nem jön meg akkor teszt, ha így figyeled magad, lehet nagyot fogsz csalódni!

Ez nem terhességi tünet.... teljesen normális dolog ha néha érzel ezt-azt a ciklus második felében szerintem....

2011. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kellemetlen volt a peteéréstől egészen addig, míg meg nem jött, a sikeres együttlét után is, de szokatlan dolgokat nem éreztem és főleg nem a vélt fogantatás ideje tájékán, akkor még túl korai. Ahogy közeledett a menstruáció ideje, egyre erősödött a mindjárt megjön érzésem és a puffadtság érzetem, de ez önmagában nekem nem volt gyanús, mert évek óta mindig nagyon éreztem ezt minden hónapban. Ezekre az érzésekre nem szabad adni, megtanultam az elmúlt években. Csakis az számít, amikor már késik, néha sajnos az sem terhesség miatt van.
2011. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Tegnap este rózsaszínűn, épp hogy csak beszíneződött a wc papír, ma délután pedig egy nagyon erős szúrást éreztem egy pontban jobb oldalt az alhasamnál (pár percig tartott az egész), olyan erős volt hogy nem lehetett nem észrevenni!! Megmondtam, hogy valami nem stimmel velem, jól éreztem! Vagy valami bajom van, vagy lehet tényleg megéreztem a kisbabámat...

A görbém ilyen:

[link]

2011. ápr. 4. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!