Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik 27 hetesen elképzelhe...

Kismamik 27 hetesen elképzelhető hogy a baba közel legyen a bordákhoz? Mármint amikor úgy mozdul vagy úgy fekszik?

Figyelt kérdés
Ma ahogy pihiztem és a jobb oldalamon feküdtem egyszercsak olyan mintha tökre oldalt lett volna a pici.És hiretelen nemtudom mit csinált de nagyon közel éreztem a bordákhoz és elég kellemetlen volt.Lehetséges már ilyen?
2009. aug. 18. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen forgolódik a Drága. Ne aggódj ez sajnos Neked fájdalmas. Nekem is volt ilyen nyomta a bordámat és megfordult! Próbálj pihenni lasssan levegőt venni.
2009. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy legalább te válaszoltál nekem!!!!Csak azért tettem fel ezt a kérdést mert nemtudtam hogy lehetséges e már hogy odáig érjen a méh teteje.Vagy lehet a tetjéhez semmi köze?Na mindegy köszi.
2009. aug. 18. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon jó kis könyvem a terhességről, ebben a 28. hétre írják azt, hogy a méh alulról nyomhatja a bordákat, kifelé feszítve ezzel a csontokat. Na már most ha a méhed ott van, akkor bizony a manót is érezheted. Én a 27. héttől éreztem időnként, hogy egy lábacska megbökdöste a bordámat. Igaz nem álló helyzetben, hanem ülőben. Nem feltétlenül kellemes, főleg eleinte szerintem rettenetesen furcsa, hogy a bordádnál érzel mozgást, de hamar meg lehet szokni.
2009. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából csütörtökön töltöm a 28. hetet.Eddig még nem volt ilyen,dehát egyszer mindennek eljön az ideje :-))))És köszi neked is a választ!
2009. aug. 18. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!