Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes vagyok. Első baba....

20 hetes vagyok. Első baba. Lepény elöl tapad. Baj ha előző héten aktívabban éreztem a babámat mint a héten? Kicsit aggódom, bár minden nap valami mocorgás. Elképzelhető hogy a méhlepény elhelyezkedése miatt nem érzem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 15:58
 1/5 anonim válasza:
Nekem is elöl helyezkedett el a lepény terhességem alatt,végig rendben volt minden.Nem mindig egyformán aktív a baba,de ha picit mocorog akkor már nincs mitől félni,ha mégis kételyeid vannak,sztem nyugodtan beszéld meg a dokiddal,akkor lehet gond ha több napig meg sem moccan,én ugy gondolom.
2010. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindkétszer elöl tapadt, majd szépen ahogy nő a hasad, úgy húzódik magasabbra. Szerintem a 20. hét környékén érzi meg néhány anyuka, hogy mozog egyáltalán, én nem aggódnék a helyedben. Lehet, hogy eddig még nem is azt érezted.
2010. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még nagyon pici, ne aggódj. Nekem is elöl van a placenta, nem húzódott fel és még 35 hetesen sem érzem úgy, mint azok az ismerőseim akiknek pl. hátul volt. A 20. hét körül én főleg este éreztem ha a hátamra feküdtem, nap közben szinte egyáltalán nem. Rendszeres a 28. hét környékén lett, de akkor is voltak néha pár órás szünetek. A fiúk amúgy is kevesebbet mocorognak, a lányok a pörgősek, ez eddig minden ismerősömnél igaz volt.

Persze az anya megérzései sokat jelenthetnek, ha nem tudsz megnyugodni menj el a dokidhoz. De nincs baj, ez tuti :)

2010. jan. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok, nekem is mellsőfali a méhlepényem. Vannak napok amikor nagyon aktív a picur, de most 2 napja én is aggódok mert lusti és csak este éreztem egy- egy mozdulást.A védőnőm azt mondta hogy még pici és sok a víz ezért nem érzem annyira, nem kell megijedni. Legyen igaza!
2010. jan. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!megnyugtattatok!
2010. jan. 15. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!