Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van 16hetes uh? Lent böv:

Van 16hetes uh? Lent böv:

Figyelt kérdés
jövhéten megyek 16hetesre ,szóval tanácsadásra lessz majd ultrahang???és ha igen oda bejöhet velem a párom???
2009. aug. 18. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A 16.heti ultrahang az AFP vizsgálat úgy emlékszem :) és kötelező az ultrahang. Minden ultrahangra bemehet a párod.
2009. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk sajna nem engedik meg csak a magándokinál de ezt a vizsgálatot a korházban végzik,de azért kérdezd meg ha szolitanak nyugodtan!
2009. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 16 hetesen nem volt ultrahang,csak 18 hetesen egy kötelező,amit a kórházban csináltak meg.Én megkérdeztem az orvost,bejöhet-e és bejöhetett.Ott látta először a kicsit.
2009. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenki !18hetesen is megyek uh-ra!!de jolenne ha bejöhetne!!!!mindenkinek jo babavárást!!!
2009. aug. 18. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
16 hetesen nálunk nem volt uh. Majd ha megyek az afp eredményért, akkor azzal kell majd menni a 18 hetes, kötelező uh-ra. És nálunk bejöhet az apa.
2009. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16 hetesen az afp-t veszik le, 18-20 hét között van a kötelző genetikai uh, az afp eredmények tükrében. Ettől még csinálhat uh-t a dokid, de ha nem magánrendelés, akkor szerintem nem fog:)

26 hetes

2009. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!